Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik manapság öltözködési...

Létezik manapság öltözködési tanácsadás? Ahol azt mondják meg hogy nekem személy szerint mi áll jól? Beletartozik a hajviseleti tanácsadás,és hogy szakáll bajusz kell e, vagy inkább nem, ha igen milyen? Szemüveg jó e ha igen milyen vagy inkább

Figyelt kérdés
kontaklencse?
2022. jún. 21. 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze. Vannak komplex tanácsadások ahol felmérik, hogy mely színek állnak neked jól és elmondják, hogy testalkatodhoz mérten mit viselj, hogy a megfelelő arányaidat hangsúlyozd ki. Szemüveg fazonnal és színnel ugyanezt el lehet játszani.

Keress rá a szín és testalkat tanácsadás szóra a google-be. Nem biztos, hogy mindenki vállal férfit, de érdeklődni bármelyiknél lehet.

És tudom, hogy most neked furán hangzik, hogy szín, de ha hiszed, ha nem, iszonyat sokat számít.

2022. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokat számít a szín is csak azt nem tudom nálam melyik szín számít.
2022. jún. 21. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért menj el tanácsadásra. Hidd el, szakemberek, érzik a dolgukat, elmagyarázzák neked is.
2022. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehát itt vagyunk mi 17 ezren, az utca emberei. Ez a leghitelesebb, nem ?
2022. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!