Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kapható nagyméretű (4-5XL)...

Hol kapható nagyméretű (4-5XL) férfi ruha ami igényesen néz ki mégis megfizethető?

Figyelt kérdés
A legtöbb ilyen "dagibolt" olyan ruhákat árul ami még nagyapáinknak is ciki lenne. Hol kapható ruha ami normálisan néz ki és nem kerül az összes megtakarított pénzembe? Akár online üzletet is ajánlhattok. 4-5XL érdekelne, de az se baj ha van nagyobb, ezek a méretek nagyon nem következetesek. Esetleg sportfelszerelés ebben a méretben? Decathlonnál nincs sok szerencsém már.

2022. aug. 25. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ruha alatt mit értesz pontosan, Kikben szokott lenni olyan póló ami nem "nagypapa" kinézetű, normális áron. Illetve Bonprix-en nézz még körül, elsősorban női webáruház, de nagyon sok férfi holmijuk is van, és elég jó minőség (évek óta rendelünk tőlük ezt-azt). :)
2022. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ruha alatt pólókat, nadrágot, farmert, fehérneműt, ilyesmit értettem. Igazából bármit ami így hétköznapi viselésre való. Köszi a javaslatokat, megnézegetem :)
2022. aug. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!