Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó, megfizethető lovas téli /...

Jó, megfizethető lovas téli / őszi pulcsi?(vagy felső)

Figyelt kérdés

Sziasztok! nektek van jól bevált meleg, minőségi lovaglófelsőtök télre vagy őszre? (pulcsi, dzseki, hosszuujjú kifejezetten télre vagy hasonló..) lehetőleg 15-20ezer forint alatt:).. Horze(vagy horze üzletben kapható ,márka nem számít nekem), Dechatlon , vagy valami boltban kapható / nem ilyen netes rendelős. de ha olyan van, ránéznék. Belinkeltek párat ha van bevált? :) 19/L

köszi előre is!



2022. aug. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dechatlonba vannak olcsobbak. Nezz korbe, ha ugyse rendelni akarod
2022. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néztem de sajnos nem tudom melyik lenne a jó, és mielőtt belevágok gondoltam megkérdezem az emberek véleményét:) nem igazán futja most arra, hogy 9-10ezreket költsek “vakon” pulcsikra amiket nemtudom hogy megéri e hosszútávon! remélem érthető:)
2022. aug. 29. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lovaglós, és nem is drága én ősszel télen sima pulóver alá alá szoktam öltözni, a kutya nem látja mi van a pulóverek alatt. Sima tornadresszt veszek fel. Ez nekem be vált. Nem tocsogok az izzadságtól és teljesen be vált. Hosszú ujjú tornadressz meg oldotta a problémámat.
2022. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves 3-as köszönöm a tanácsot! de nekem elsősorban olyan pulcsi kéne amire rá megy a gerincvédő mellény , nekem pedig csak bő pulcsijaim vannak. szóval egy bevált pulcsit keresek elsősorban:) az alá majd rétegesen öltözök fagy szerint bár sajnos már nembiztos hogy annyira lenne.
2022. aug. 29. 22:39
 5/8 Nmnmnm válasza:

Szia! Én a dechatlonba a futórészlegen vásároltam hosszú újjú aláőltözőtvékony anyag de nagyon meleg és kényelmes. Ehez még sima pólót és pulcsit szoktam fel venni. Ha nagyon fázós a lábad akkor a gyapjúval átszót zoknikat ajánlom nagyon hidegben pedig alá egy sima zokni nekem ez nagyon bevált.



Ui: helyes írást elnézni.

2022. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! Nekem dechatlonos síblúzom van, azt szoktam mindig pulóver alá venni, és sokszor van, hogy ezzel a blúzzal + akármilyen kapucnis pulcsival még télen a leghidegebb időben is leizzadok edzés közben, soha nem fázok.

Ha szeretnéd linkelem a síblúzot

2022. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszokat! megköszönném a linket! :) szép estét!
2022. aug. 31. 20:55
 8/8 anonim válasza:

Nincs mit, itt van a link


[link]

2022. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!