Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma nem volt túl jó idő,ilyenko...

Ma nem volt túl jó idő,ilyenkor már vesztek fel pulcsit?

Figyelt kérdés

Ma én már egy kicsit faztam,főleg ilyen idotajban.

Ilyenkor ha már egy vékony pulcsit felveszek,mit fognak gondolni azok,akik még nem fáznak?

Esetleg félhosszú ujjú pulcsi,egy vékony mellénnyel,az már sok lenne?



2022. szept. 1. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Én rövid ujjúban mentem reggel, vékony nyári nadrág és szandál (zokni nélkül), esernyő. Én cseppet se fáztam.


Viszont nem is törődom azzal, mások mit gondolnak, azt veszek fel, ami kényelmes.

2022. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miert erdekel h ismeretlen emberek mit gondolnak?


Eszre sem veszik.

Azt vegyel fel amit jónak látsz.

2022. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már igen.
2022. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem fáztam, ujjatlan felső volt rajtam rövidnadrággal. De egyébként meg kit érdekel, ki mit gondol. Ha valaki fázósabb, simán felvehetett ma egy vékonyabb pulcsit.
2022. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak itthon voltam, de hűvös volt, vettem fel vékony farmerkabit, a párom meg is szólt, hogy sálat, sapkát is vegyek :D de inkább mint hogy fazzak
2022. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ma már felvettem egy vékonyabb pulcsit a rövidujjúra és így pont nem fáztam.
2022. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én este 8 után fáztam rövidujjúban.
2022. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Én reggel rövid ujjúban mentem, mert siettem, és na, amikor rájöttem, hogy talán kéne egy pulcsi, akkor már kint voltam. Viszont, mikor délután és este mentem el itthonról, akkor már alapból vittem pulcsit. Elég hideg volt ma. De amúgy én a városban nem is nagyon láttam rövid ujjúban embereket. De amúgy mit számít? Vannak fázósabbak. Én pl. ismertem olyat, aki 35 fokban is hosszú ujjúban volt. :D Most na, mindenki abban legyen, amiben jól érzi magát.
2022. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én rövidujjúban és rövidnadrágban voltam tegnap is meg ma is, de amúgy sokan voltak/vannak hosszú gatyában dzsekivel/pulcsival. Semmi fura nem lenne abban ha felvennél valami hosszabbat.
2022. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ma már mindenképp pulcsi és esernyő lesz😂

A környezetemben nem látok senkit sem pulcsiba,meg az idősek is rövid ruhákban maszkalnak

2022. szept. 2. 09:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!