Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha én nagyon...

Mit csináljak ha én nagyon ocsmánynak találom azt a szoknyát ami ki lett választva szalagavatós ruhánknak?

Figyelt kérdés
Rettentő ronda, volt egy csomo szép, de a egy nagyon ronda lett megválasztva, bordó és rossz a szabása szerintem.

2022. szept. 18. 07:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én szavazatomat hogy ronda a ruha figyelembe se vették, én leszavaztam.
2022. szept. 18. 07:21
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Igazíttasd az alakodhoz. Miért viselnéd, ha neked előnytelen?

Butaság egyforma szabású anyagot viselni.

Elég lett volna a szín és hossz megadása ( pl térdig, mini, midi ), a felső ( fehér, hosszú ujjú) és a kiegészítő egyforma sál, fiúknak nyakkendő.

2022. szept. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1.El fogadod ezt és ki bírsz benne pár órát még tart a esemény.

Vagy

2.Válassz olyat amely neked tetszik és legyél abban.

2022. szept. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból gyűlölök szoknyában lenni, szóval megmondtam az osztályfőnöknek hogy nadrágban leszek. Meg kellett mutatom hogy hogy néz ki az, amire én gondoltam (illik-e a többiek ruhájához)de aztán elfogadták.

Kétlem hogy sokat balhéznának azon hogy te másban akarsz lenni, csak normálisan kell kérned, és mutatnod kell alternatívát a már kiválasztott szoknyára.

2022. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Rám sajnos senki nem hallgat se tanár, se o.társ szavazatom semmit nem ér.
2022. szept. 18. 07:32
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért adjátok alá a lovat. 20-30 embernek megfelel, csak neki nem. Hát bírja ki akkor azt a 2-3 órát benne. Senki nem őt fogja nézni, a saját családján kívül.
2022. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nehéz ügy... Nálunk a piros csokornyakkendőt szavazták meg, Úgy néztünk ki benne mint a bohócok...
2022. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Lehet hogy az volt a cél, egy örök emlék lesz számotokra.
2022. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"szavazatomat hogy ronda a ruha figyelembe se vették"

"szavazatom semmit nem ér."


Nem te vagy az élet főszereplője! Ezt minél hamarabb megérted, annál jobb. A szavazás úgy működik, hogy a többség akarata dönt. Miért kéne mindenki másnak a te becses személyedhez alkalmazkodnia? Nem azért választottak egy "objektíven csúnya" ruhát, hogy te rosszul nézz ki benne, hanem mert a többség szerint NEM csúnya.

Meg egyébként is... Ez csak egy ruha. Azt a pár órát kibírod. Lassan felnőtt leszel, ideje lenne átértékelni a prioritásokat az életben.

2022. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kibírod és csendben maradsz. Sajnos a végzős év ilyen, többség dönt.


Egy lány csinálta nálunk hogy haosnló árnyalatú sök más ruhát választott, őt ki is nézték miatta

2022. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!