Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez megfelelő óra erre a célra?

Ez megfelelő óra erre a célra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy korrekt (férfi) karórát, ami egyszerre okés egy sima pólóval, de öltönnyel sem gáz. Tudom, az ilyen kompromosszumos megoldásoknál mindig valahol elvérzik a dolog.

Amit kinéztem, az a Roamer Stingray R7. (Alapvetően az Audemars Piguet Royal Oak forma nagyon tetszik nekem)

Abszolút nem értek az órákhoz, megnéztem pár videót YouTube-on és láttam, hogy durva "kasztok" vannak amikről lövésem sincs (pl. mi a franc az a búvár óra?) így próbálnék valami olyat választani ami tetszik is és nem gondol mindenki suttyónak, hogy ilyesmit hordok.



2022. okt. 20. 02:18
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
Hàttt ràkerestem...a formàjàn kívül semmi jó nincs benne.
2022. okt. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
roamer-ek elmennek, mégsem egy divat armani vagy hasonló. Ezek erre valók, tetszik, megveszed, addig használod amíg akarod, ütöd vágod akár.
2022. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapra oké bár szerintem nem néz ki jól, azért öltönyhöz vennék valami elegánabbat ez nagyon paraszlagzi hangulat.
2022. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es: Nem kötözködésből, hanem tényleg érdekelne: mi tud "jó" lenni egy órában még?

Nekem a formája tetszett meg egyébként pont, illetve az, hogy nincs rajta 3-4 másik mutató meg egyéb bizbasz.


3-as: Tudnál mutatni elegánsabbat? Nekem ez is elegánsnak tűnik, de mondom, simán el tudom képzelni, hogy velem van baj.

2022. okt. 20. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:

4

Pl ez, csak hogy Roamer vonalon maradjunk:


[link]

2022. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez speciel nagypapás, túlon túl konzervatív (eleve a bőr szíjak nem tetszenek), de így már értelek. Köszi!
2022. okt. 20. 14:24
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyébként most nézem, hogy ebből többféle van ezer színben.

Nekem ez jönne be:


[link]

2022. okt. 21. 04:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké csak ezek még mindig sportórák. Sok közük nincs az eleganciához. Hétköznapra oké, kevésbé formális esemênyekre is de business formaltól felfelé ízléstelen lenne egy ilyenben mászkàlni.
2022. okt. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8, és hol a f.szba írta kérdező, hogy ő " business casual " banki csicskamunkát akar végezni? Amik neked "jól néznek ki" azok 70 éves designok, nagypapáknak való órák.


[link]


Szerintem senki nem nézné le őket ilyennel, öltönyben :))

2022. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

9

Nem hiszem hogy ha stílusról és eleganciáról beszélünk akkor a letolt nadrággal, futtatott kutyalánccal a nyakában ugra-bugráló rapper lenne a standard. Öltöny mellê öltönyóra dukál 34-38mm 2 vagy 3 mutató, bőrszíj. Az hogy parasztlagziba ott vigyorog a fêl bandán a hajtogatott szíjas Seiko 5 attól még ez ellent mobd mibden öltözködési normának.

2022. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!