Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni szép és nem...

Hol lehet venni szép és nem drága egészségügyi ruházatot?

Figyelt kérdés
Esetleg olyan üzlet, ahol sok modellt fel lehet próbálni, nem csak katalógusból választani.
2022. okt. 25. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Munkaruha bolt.
2022. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Van csomó üzlet. Google-ba beirod és kiadja(pl dokiruha, healer store). Lehet nem olcsóak, de tartósak cserébe. Nekem van 10 éves pulcsim és pólóm, semmi bajuk. Vannak korhazakban is munkaruha árusok. Vagy fb-n van eü munkaruha adás-veteli csoport.


A legolcsobb ha veszel egy fehér nadrágot és fehér pólót.

2022. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: nem mondod komolyan xD

Második: köszi, de az lenne a lényeg, hogy lehessen próbálni, tehát ami csak webshop, vagy adok veszek csoport, azok kiesnek.

Google találatain rég túl vagyok, olyan üzletre lettem volna kíváncsi, ami a kedvence lett valakinek, mert szép, fiatalos ruhák vannak, nem horror áron. De akkor erre még várok.

Fehér nadrág, fehér póló. Mekkora ötlet.

2022. okt. 25. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:

A healer storenak van fizikai üzlete.


Amúgy meg vigyázni kell ezekkel a ruhakkal. Nekem van egy milland márkájú, a felsobe nyaron belerohadok, telen meg megfagyok. A nadragja meg max 1 évet bír és utána a gumírozása kijon a nadrág szárából és tök igénytelen kinyult hatása van.


Heim Pál kórházban volt 10 éve egy munkaruhas bolt. Ott jó minőségűek a felsők, igaz azok a galléros típusúak osztály felirattal.

2022. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szexhez lesz?
2022. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!