Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok emberen látok hosszú...

Sok emberen látok hosszú műbőrkabátot és én is szeretnék egyet csak férfiban és egyet se találok kivéve talán ezt de nem tudom eldönteni hogy mennyire női vagy sem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Pont ilyet szeretnék csak hát ugye elméletileg női, bár nem tudom mi a különbség az ilyen kabátoknál



2022. nov. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon férfias ez a kabát, nekem a modellen sem tetszik, pont azért mert semmi nőies szabása nincs, úgyhogy szerintem nyugodtan.
2022. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Női kabátokra jellemzőbb, hogy lejjebb van a felső gomb és hosszabb hajtóka, így nagyobb a dekoltázsuk (nem tudom, hogy kabátok esetén így hívják-e, de remélem érthető mire gondolok). Ez mondjuk többnyire ízlés kérdése.

Viszont amiről a legegyszerűbben megmondod, hogy ez női kabát: minden férfi kabáton (a viselő szemszögéből nézve) jobb oldalon, a női kabátokon bal oldalon vannak a gombok.

De szerintem eléggé uniszex ez a kabát, és nyugodtan hordhatod ha tetszik.

2022. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Lassan már minden ruha női lesz (még a férfi is) úgy hogy ezzel ne foglalkozz, én úgy veszek ruhát, hogy csak azt nézem melyik kényelmes, az hogy hogyan áll már az utolsó nálam.

F.44

2022. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, egy lépéssel előrébb fogsz járni férfi divat terén. Megfigyeled mindennel így volt, először női divat, lásd pl. skinny farmer, kockás nadrág, rá 1-2 szezonra ugyanúgy a férfi részlegen is ott voltak.
2022. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy műszörme kabátot néztem ki már 1 hónapja a bershkában de sehol nincs a környékemen,még a neten is elfogyott:( ha valaki tud valahol rózsaszín azt megköszönném.
2023. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!