Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindenetek állandóan a szennye...

Mindenetek állandóan a szennyesbe dobnátok a nap végén?

Figyelt kérdés
Úgy értem suliból irodából jösz haza és a sok szag izzadás miatt vágnád állandóan a szennyesbe a cuccokat egy használat után, úgy hogy állandóan csapzottnak érzed magad pl a busz metró stb miatt?
2022. nov. 11. 09:22
 1/10 szvicsi ***** válasza:
100%

Röviden : nem. A póló, zokni és alsó gatyó mehet a szennyesbe, a nadrág csak akkor ha komoly szennyeződés szemmel is látható rajta (igaz nekem csak 2 nadrágom van :) ). Persze a farmert minden héten a többi ruhával együtt ki szoktam mosni. Jah irodában dolgozom tömeg közlekedéssel járok haza.

Kisebb gyerekeknél a suliban könnyebben koszolódnak a ruhák, így ott a nadrágot is hamarabb kellhet mosni.

2022. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy 2 db gatyád van?
2022. nov. 11. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nincs annyi nadrágom, hogy minden használat után kimossam azt is, ráadásul akkor hamar el is kopna.


Pólót mindig cserélek. Pulóvert két-három használat után, vagy ha valamiért beleizzadok, de egyébként az nem is érintkezik a testemmel közvetlenül, mert mindig van alatta egy - télen két - rétek póló.

2022. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akinek nincs annyi nadrágja az miért nem vesz?
2022. nov. 11. 10:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nincs annyi nadrágja az miért nem vesz?"

Minek? Bőven elég a farmert hetente kimosni. Nekem az összes ruhám belefér egy nagyobb bőröndbe. Nem kell több, minek kéne? Utálok vásárolni, utálok tárgyakat, ruhákat, kütyüket halmozni. Te azt nem érted, miért van valakinek csak 2 nadrágja, én azt nem értem, mire jó valakinek 50 póló meg 12 nadrág.

2022. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

#5 azért a 2 és a 12 között van átmenet. Volt egy pasim, aki egész nyáron ugyanazt a gatyát hordta. Elég igénytelenség szerintem, ne már, hogy nincs pénzed pár ruhát venni. Nekem sincs sok nadrágom nő létemre, de azért 5 db megvan.


Amúgy én bugyit, zoknit, felsőt csak egyszer hordok, azok mennek nap végén a szennyesbe, a nadrágokat 3-4 hordás után mosom. Melltartókat meg talán 2 hetente.

2022. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Teljes, izzadósabb nap után megy minden a szennyesbe, igen. De pl. így átmeneti időben a pulcsi meg a nadrág, szoknya az nem, azt még felveszem ha nincs rajta akut szennyeződés vagy ha nem utaztam benne sok órát retkes járművön.
2022. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nincs annyi nadrágja az miért nem vesz?"


Mert mindenkinek annyi pénze van, hogy ezer nadrágja legyen, igaz...?

2022. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami közvetlenül a bőrömhöz ér azt igen. Felső, pulcsi, nadrág, szoknya kibír 2-3 használatot ha nem izzadtam bele, nem ültem semmi retekb, stb
2022. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell mindent mosni.Akkor sem, ha több van belőle.Két szó:Környezetvédelem,energiatakarékosság.Pulcsit,kiskabátot,

szoknyat,nadrágot nem mosunk naponta.Kivétel ,ha durván beleizzadsz,de az ugye ritkán van,nem napi szintent.Farmert meg vegképp nem kell mosni!Számos divattervező egyenesen odaig megy, hogy a farmert jegelni szellőztetni kell és nem mosni!Hozzateszem nem a mostani energiaválság nyomán mondták ezt, hanem már evekkel ezelőtt is!a Levis vezérigazgatója szerint:

Ha két éven keresztül, hetente egyszer farmert mosunk, azzal durván 3500 liter vizet elpazarolunk.Farmert csak akkor kell mosni ha szaga van!Van akinél ez 2,3hét van akinél hónapok!

És akkor is kifordítva kell mosni vagy áztatni 40fokban!

2022. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!