Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, szerintetek sportos /...

Nők, szerintetek sportos / izmos férfiakon hogy állnak a szűkebb ruhák?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármilyen slim fit / skinny fit / muscle fit fazonra.
2022. nov. 13. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Jól áll rajtuk.
Hülyén áll rajtuk.
Egyéb, kifejtem.
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyénfüggö. De alapból nem igazán esetem a túl szük öltözet, de a túl bö, lötyögösek sem tetszenek.
2022. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A slim fit még rendben van, de az iszonyatosan röhejes, amikor éppen csak szét nem reped rajtuk a kelleténél három számmal kisebb póló. Értem én, hogy büszkék a kidolgozott izmaikra, csak nem érdekel.
2022. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

2#Te is mutogatod magad, akkor meg mit teszel megjegyzéseket? Téged nem érdekel másokat meg igen.

Birom ezt az álságos észosztást tőletek mikor 50 szer hiúbbak vagytok az alakotokra, meg az öltözködésre, kinézetre egy férfitől, de azért oda kell mondogatni ugye hogy "ugyanmár hogy néz ki!!""Meg igy meg úgy öltözik xy..."

2022. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Izmos férfin minden jól áll. A feszülős ruhák kifejezetten.
2022. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!