Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2010-2011. Milyen ruhákat...

2010-2011. Milyen ruhákat vegyek hogy 2010-2011 télén divatos, trendi lány lehessek? Kabát, dzsekik, cipők, csizmák, ruhák? Képeket vagy oldalakat amik evvel foglalkoznak! 12/L

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek!Előre is köszönöm!
2010. szept. 29. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Jézus!!! :DD Még a saját ízlésed sem alakult ki.... Mi volt az első szavad, mikor beszélni kezdtél? Csak nem az, hogy "Trendi"?? :D
2010. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem így felsőben(ruhában) a hosszú "kötött" felső lesz a divat. Mármint én azokat látom az összes üzletben.(be is szereztem párat.):D Ez jól mutat csőgatyával,vagy bőrgatyával.

[link]

Persze ezek közt vannak csúnyák is és szépek is.

2010. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, ha valaki saját maga találja fel azt, hogy számára mi a - te szavaiddal élve- "trendi", mintha ismeretlenül kreálnánk össze ruhadarabokat, kollekciókat.
2010. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!