Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A CCC-be vissza lehet vinni a...

A CCC-be vissza lehet vinni a cipőt, ha széttört a talpa?

Figyelt kérdés

Szeptember végén vettem egy bakancsot. Az elmúlt 2-3 hétben kezdtem el használni és észrevettem, hogy mindkét talpa el van törve. (Egészen az oldalától indul a törés és egyiknek már a talpa közepéig tart)


Rendeltetésszerűen használtam természetesen, sosem volt még ilyen velem, általában évekig jók a cipőim.


Ezzel az indokkal ki lehet cseréltetni vagy visszakérni a pénzt?

(Blokk megvan)



2022. nov. 14. 16:05
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
51%
A vásárlói tájékoztatóban minden benne van.
2022. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen szerintem
2022. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem garizzàk, aztàn majd egyszer levàsàrolhatod.
2022. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ van ahol az eladó a vásárlóra fogja hogy miatta. de normális eladó visszaveszi HA TEHETI mert van határidő hogy meddig.
2022. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az Árkádba kétszer is vittem vissza cipőt. Mindig nagyon kedvesek és készségesek voltak. Egy hét múlva megérkezett javítva a cipő, azóta nincs gond vele. Mindenképp vidd vissza, egy papírt töltenek róla, ha nem javítható újat kaphatsz vagy visszaadják az árát.
2022. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!