Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatsegítséget kérnék,...

Divatsegítséget kérnék, lefogytam egy méretet, XL-ből L-esre, és már nem igazán érzem azt, hogy a régi ruhatáramból mindent megtartanék, mint úgy egy-két éve, hogyan találhatom meg a saját, új stílusom, ami divatos és koromnak is megfelelő? 28/N

Figyelt kérdés
Kb. 150 centi magas vagyok, körte alkattal, és ősz típus, sötét hajjal, krétafehér bőrrel. Ti hogy éltétek meg a fogyással járó testi változásokat, divat szempontjából? :)

2022. nov. 28. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem tél típus lehetsz, ha sötétbarna a hajad, meg a bőröd fehér, én pl az vagyok. Az ősz típus nagyon ritka Magyarországon.


Mivel L-es lett a méreted, gondolom most már többféle ruha áll jól, esetleg elkezdhetsz színesen öltözködni, szűkebb nadrágokat fel venni, csinosabb szűkített, hosszú pulóverek esetleg? Vagy nagyon csinosak tudnak lenni a puloverruhák, hosszított ingek, én ezeket nagyon szeretem. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad és legyen egyéni stílusod, ez a lényeg :).

Az öltözködés sosem egyszerű.. Én 34-es felsőket hordok, mióta ez az oversize divat van (de inkább 36-os a méretem, sőt jobban szeretem, ha egy gatya kényelmes és ebből 38-ast hordok ). Homokóra alakom van és egyáltalán nem nézek ki mindenben jól. Mivel nagy a mellem a felsőtestemhez képest, ezért például nagy mintás dolgokat nem hordok, mert előnytelen, ezt neked sem ajánlom. Sokkal jobb ha előnyös, csinos, szűkített szabású egy pulóver vagy egy nadrág. Az esetekben az alak nyújtása is lehet opció, ugyanolyan színekbe öltözés, hosszanti csíkok, magas sarkú cipő stb

2022. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűha, köszönöm szépen, egy angyal vagy. :D Na, most már nagyjából tudom, mi mentén selejtezzek és vásároljak. :)
2022. nov. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!