Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress vélemények?

Aliexpress vélemények?

Figyelt kérdés
Ötletem sincs, mi lenne a jó kategória, ezért bocsii. Rendelni szeretnék néhány dolgot, de van olyan termék, amit irreálisan olcsón adnak (pl iphone telefontok 38 forintért, ingyen szállítással). Ez átverés, nem? Hogy lehet ez? Megéri onnan rendelni?
2023. jan. 4. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, igen az kicsit fura.

Én fülbevalókat rendeltem onnan, nagyon jók, szeretem őket.

Hát, rendeld meg, max. nem jó. Bár én telótokra adok többet, pl. nem veszek sosem ilyen gumisat, most is ilyen kemény van a telómon.

2023. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak olyan dolgot rendelj, amin sok értékelés van. Nekem eddig minden megjött, viszont van amire számolnak fel postai szolgáltatási díjat, 3. országból való érkezés miatt, illetve vámot is kell fizetned, de ez általában magán az oldalon a szállítási költségbe lesz beleszámolva.
2023. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DARTH VADER válasza:
Hát én egyszer rendeltem egy Star Wars kulcstartót soha nem érkezett meg!!!Az ügyfélszolgálatukhoz fordultam ami azt írta hogy bizonyítsam be hogy nem érkezett meg küldjek fényképet róla.Kérdés miről? Az üres postaládáról?!!!Természetesen a pénzt nem kaptam vissza az ügyfélszolgálatuk egyenlő a 0-val!!!Akkor inkább már Wish vagy Ebay azoknak kiválóan működik az ügyfélszolgálatuk!!!
2023. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!