Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Letudná nekem írni valaki...

Letudná nekem írni valaki lszi pontosan ,hogyan lehet az Ali Express-es árut visszaküldeni ,illetve cserélni ?

Figyelt kérdés
Rendeltem 2db nadrágot es sajnos nagyok lettek .Nagyon szeretném őket eggyel kisebbre kicserélni .Letudná írni valaki mik ehhez a szükséges lépések ?

2023. jan. 14. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Igen! Tobb megoldas is letezik:

1. Rendelsz egy nagyobb meretet, ezeket pedig eladod itthon.

2. Ezeket visszakuldod fizetve a postakoltseget, majd rendelsz magadnak egy nagyobb meretet.

3. Tanulopenz. Megtanulod a sajat karodon hogy ruhat cipot nem rendelunk online.

2023. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Kínába esélyed sincs visszaküldeni a csomagot mert baromi drága. Mivel nem hibás, az árát se fogod visszakapni. Add el őket valahol vagy add oda olyannak akire jó. Tanulópénz, lehet az aliról rendelni de nagyon meg kell nézni a mérettáblázatot meg a véleményeket mert teljesen más a méretezés.
2023. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább öltözködj normálisan, alapból értelmes nő nem vesz fel leggingset !
2023. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!