Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen dzsekikről?Ti vennétek most ilyet?

Figyelt kérdés

Egyszer tetszenek, egyszer meg nem annyira és nem tudok dönteni. Ti vennétek ilyesmi dzsekit, vagy nagyon idejétmúltak? Melyik a legjobb közülük? Régen tudom, hogy divat volt, de mi a helyzet manapság amikor megint a régi kor divatja jön vissza? 28/F


[link]

[link]


[link]


[link]


[link]

[link]



2023. jan. 25. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem. Nem a divat miatt, az nem érdekel, egyszerűen nem tetszik.
2023. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem vennék ilyet ez már nagyon elavult divat szempontjából.
2023. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nem.

Persze nem kell kovetni a divatot, nem ez a lenyeg, de attol meg fel lehet oltozni szepen :D

Ezek nem szepek.

2023. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes, egy másik kérdésnél pont azt olvastam, hogy az ilyen dzsekik tetszettek jobban a válaszolóknak. Szerintük, ez nem olyan unalmas, mint a klasszikus, mindenki által viselt motoros dzsekik. Akkor így nektek ez sem tetszik?

[link]

2023. jan. 27. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kifejezetten tetszik, de ha valakin ezt látnám élőben nem gondolnék róla semmi negatívat. Sima dzseki, ennyi. De ha nem tetszik ne vedd meg, mert nem fogod hordani.
2023. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!