Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért részesítik előnyben az...

Miért részesítik előnyben az emberek a nőket, ha az öltözködésről van szó?

Figyelt kérdés

Kiírtam 2 kérdést. Az egyikben egy férfi szerepelt, míg a másikban nő. Mindkét esetben ugyanolyan stílust hordtak, viszont amikor nő hordta arra azt írtátok tetszik, (több válasz is érkezett rá mint a másik kérdésre), míg amikor férfi hordta ugyanazt a stílust, akkor már nem tetszett.


1. https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


2. https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Miért van az ha nő hordja akkor tetszik, de ha férfi akkor meg már nem?!



2023. febr. 7. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt erős kijelenteni hogy a férfi nem tetszett, mivel oda kettő válasz érkezett. Most nyilván nem két ember fogja megszabni a stílust és mindkét helyről egy fontos dolgot kiemelnék: akkor egyik ruhával sincs baj ha a megfelelő helyen viselik (kicsit furcsállnám ha pl valaki így menne a bankba). Azonban nem mindenkinek tetszik ami rendben is van, nem vagyunk egyformák. Meg hát nyilván kinek hogy áll a ruha.
2023. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a nők alapjáraton kritikusabbak és rosszindulatúbbak. Tisztelet a kivételnek, én is nő vagyok :D
2023. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért is érkeztek eltérő válaszok, mert nem egyformán tetted fel a két kérdést.


Az első kérdésnél konkrétan arra kérdeztél rá, hogy a képen szereplő nőnek jól áll-e ez a ruha, a második kérdésnél pedig azt, hogy úgy általában tetszik-e az embereknek ez a stílus egy férfin. Mivel a nőnek tényleg jól áll a ruha, pozitív válaszok érkeztek, ugyanakkor a válaszok kb. felénél itt is kiemelték, hogy ez a stílus nem való utcára, illetve csak bizonyos alkalmakra való.

2023. febr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!