Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet, hogy ha felvesze...

Hogyan lehet, hogy ha felveszek egy műbőr nadrágot, azon teljesen átüt a narancsbőrön nagyon csúnyán, míg máson aki vastagabb mint én, viszonylag jobban áll, és sima az anyag rajta?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok egy nádszál,160 cm 62 kg,de ennél jóval nagyobb lányoknál látom ezt.
2023. febr. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű: a naracsbőr korrelál a felesleges zsírtöbblettel, de nincs köztük függvénykapcsolat.


Masrészt aki "vastagabb" az lehet hogy sportol, nem cigizik stb

2023. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő kevésbé narancsbőrös akkor is vagy a nadrág anyagán is múlhat akár. Minőségibb, vastagabb anyagon keresztül lehet nem látszik át annyira.
2023. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A narancsbőr igazából nem feltétlenül függ össze a testsúllyal, könnyen lehet, hogy a nálad "vastagabb" lánynak nincs is narancsbőre.
2023. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Műbőr nacin átüt?

Milyen vastag az?

2023. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy a fenébe látszik az?
2023. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!