Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem szeretek pólót...

Csak én nem szeretek pólót hordani?

Figyelt kérdés
Nem szólom le azokat, akik hordják és szeretik, egyszerűen magamon nem érzem passzosnak. Nagyon kislányosnak nézek ki, ráadásul alacsony is vagyok, és valahogy mindig tramplinak, komolytalannak látom magam bennük, ezért ( otthon kivételével ) inget, blúzt, hosszú ujjú, feszesebb felsőket szoktam hordani, nyáron pedig topokat, ujjatlan/pántos felsőket.

2023. febr. 20. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szintén alacsony vagyok és én is így vagyok vele, rövid ujjúból olyan kell ami nem túl hosszú de nem is túl rövid, nem túl bő de nem is túl passzentos, a kivágás se legyen túl nagy. Ilyet meg csak nagy szerencsével lehet kifogni. Az a pár rövid ujjúm ami van azt mind véletlenül találtam és nagyrészt a gyerek részlegén az adott boltnak.
2023. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kérdező nem tudtam hogy ilyen is van, gondolom alacsonyságod mellett sovány is vagy, hát mázlista vagy szerintem.

Én jobban szeretem a pólót, mint a pántos felsőket, arról pedig ne is beszéljünk mennyire nem szeretem ha feszül rajtam.

2023. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!