Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprixról való rendelés után...

Bonprixról való rendelés után így mi értelme van a termékek értékelésének?

Figyelt kérdés

Többször rendeltem már onnan. Valamiért nem lehet egyből értékelni a termékeket, csak amikor ők megengedik, jön egy felszólító e-mail, hogy akkor most értékeljek.

Oké megteszem, amúgy is megtettem volna, ha lett volna rá addig lehetőségem. Ha szuperlatívuszokban dicsérek egy terméket és csak jókat írok, az kikerül az oldalra. Ha viszont nem vagyok mindennel elégedett a termékkel kapcsolatban és leírom az őszinte véleményemet, hogy vannak hátrányai is, egyből kicenzúrázzák, törlik, ki se kerül az oldalra.

Ha kizárólag dicsérni lehet, különben törlik, amit írtam, akkor mi a fenének fektessek bele energiát?! A másik, hogy ha részrehajlóan csak a pozitív véleményeket jelenítik meg, az nem számít a vásárlók megtévesztésének?


2023. márc. 12. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig kitették a negatív értékeléseimet is. Nem lehet, hogy a megfogalmazásodban van a hiba?
2023. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Annyit írtam legutóbb, hogy: "Nem teljesen olyan mint a képen, jóval rövidebb a szára. Nemek annyira nem jött be." A méretnél bejelöltem, hogy megfelelő. Az értékelésnél 3 csillagot adtam az 5-ből. Egyébként egy shortról van szó.

Nem értem, hogy ebben megfogalmazásilag mi kifogásolnivaló lenne. Legutóbb egy cipőnél írtam, hogy túl vékony a talpa. Azt is törölték. Meg sorozatosan ez van, ha valamit nem dicsérek. Ha viszont pozitív véleményt írok, 5 csillaggal, az egyből kikerül.

2023. márc. 12. 17:04
 3/5 A kérdező kommentje:
*Nekem
2023. márc. 12. 17:04
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem rendeltem soha de régóta szemezek egy kabáttal és elég sok negatív vélemény is kint van róla.
2023. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"ha részrehajlóan csak a pozitív véleményeket jelenítik meg, az nem számít a vásárlók megtévesztésének?"

De igen, csak ha a fogyasztóvédelemnél nem jelzed csak itt, akkor nem tudnak tenni ellene.

2023. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!