Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha olcsó de minőségi ruhákról...

Ha olcsó de minőségi ruhákról van szó ti milyen oldalt ajánlotok? estleg írhatnátok véleményeket a sheinről

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön élek,és a főnököm,aki igazàn jól keres,kizárólag sheinről rendel ruhákat és nagyon meg van elégedve vele
2023. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ azért kérdem mert szeretnék onnan rendelni és félek a dolgok minőségétől
2023. márc. 13. 17:42
 3/8 anonim válasza:
10%
Én nem rendelénk a sheinről.
2023. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sheinen jók vannak mindig onnan rendelek
2023. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Shein minden csak nem minőségi, viszont olcsónak olcsó. Ugyanaz a minőség mint a h&m-es rongyok csak nem 6 ezer forint/póló áron. Ha nem fontos hogy évekig hordható legyen akkor nyugodtan rendelj.
2023. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem a Sheint és szokták is dícsérni az outfitjeimet mások. Szóval azért annyira szar csak nem lehet, ha mások dícsérettel illetik.
2023. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát 12 vaok szvl en csak azt szeretném h fél évet bírjon ki addigra kinövöm
2023. márc. 13. 19:03
 8/8 Metionin ***** válasza:
100%

Sheinen alaposan olvasd el a leírást és csekkold a véleményeket meg a vásárlói képeket. Rendelésnél a mérettáblázatot használd. Ha ezeket betartod, jó lesz, nekem több ruhám van onnan és mind tökéletesen jó.


Egyébként nekem bejött a House, Reserved, Cropp és a Sinsay is, ott inkább az a gondom, hogy ritka az a szezon, amikor tetszenek a ruhák. De amim van, minőségre tök jó.

2023. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!