Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát lehetne felvenni...

Milyen ruhát lehetne felvenni esküvőre?

Figyelt kérdés
most lesz hétvégén de még semmi ruhám..anyum aztmondta h cicanadrág tunikával :|:| de szerintem az nem való esküvőre..mindenesetre szeretnék fiatalosan felöltözni, mivel 16 vagyok..légyszi linkeljetek ha tudtok :) de nem fontos..csak mondjátok el az elképzeléseiteket:)
2010. okt. 6. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én egy szép h&m-es ruhában mentem:) krémszínű. fekete, magassarkú, hasítottbőr pántos cipővel. gyönyörű kis fekete táskával. elégjól néztem ki $: (:

15/L


mivel hideg van, szerintem vegyél fel egy fekete ünneplő jellegű nadrágot, és egy csinos felsőt (ha van persze), magassarkúval. megteszi:)

2010. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem a cicanadrág tunikával egyáltalán nem való esküvőre. Nem kell kisestélyibe öltözni, de azért illik megadni a módját. Ha nem akarsz ruhát, akkor egy szép nadrág/szoknya és egy blúz is jó... de a legjobb, ha egy szép, nem túl hivalkodó ruhát veszel sarkas cipővel (esetleg hozzáillő kiegészítőkkel). A ruha ne legye fehér, fekete, piros vagy rikító színű (szval nagyon feltűnő), ne legyen túl rövid, gyűrött... igazából linkelgetni nem szeretnék, mert a legtöbb oldalon található ruhák, amiket ilyen eseményre ajánlanak, olyan szalagavatósak, és sztem az sem való vendégnek esküvőre (szval ilyen nagyon fényes meg feltűnő színű). Sztem menj el nézelődni H&M-be, Orsaybe, ilyesmikbe, ha van a közelben. Ja, és nem árt, ha van hozzáillő cipőd és táskád.
2010. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy elegánsabb kosztüm például biztos jó, de 16 évesen nagyon öregítene, szóval én egy csinos szoknya-blúz kombót javaslok, esetleg egy szép ruha, ha van. Meg persze magassarkú.
2010. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!