Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A combzoknitól miért lesz...

A combzoknitól miért lesz kvásabb a megjelenés mint nélküle, miközben az többet eltakar?

Figyelt kérdés

Többször felfigyeltem arra, hogy ez a vélekedés a combzokniról. Egy vastagabb, kötött anyagú harisnyanadrág teljesen elfed, vele ellentétben a combzokni szabadon hagy egy kis felületet, így többet láttat. Mégis a teljesen szabadon hagyott lábak meg nem senkinek sem kvásak, csak a combzokni. Hogy van ez akkor??



Itt vannak példák, ha valaki nehezebben tudja elképzelni:

[link]



2023. ápr. 4. 12:25
1 2
 1/17 K.O. ***** válasza:
25%
mit jelent az hogy kvás? (gugli se tudja..:D) ku...vás? :D mert amugy tleg van benne valami.. de sztem ez csak ilyen megszokasos dolog, hogy a kvák szoktak hordani ilyeneket es hozzajuk van tarsitva.. pedig valakinek KVA jol all es szegeny ez miatt nem hord ilyeneket, pedig mint ahogy a kepeken is latszik, lehet hordani izlesesen, ezeken a kepeken teljesen vallalhato
2023. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
A combzokni akkor mutat jól, ha a zokni felett elegendő részt mutatsz a combodból, hogy tudjon érvényesülni a szabadon maradó rész. Ehhez pedig igen rövid, legfeljebb combközépig érő szoknya kell, ami ribissé teszi a megjelenést. Ami nekem nagyon bejön :-)
2023. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Oké, érteném a rövid szoknyás érvelést, a combzoknihoz rövid szoknya kell, hogy érvényesülni tudjon ez a kiegészítő. De akkor ugyanaz a szoknya, ugyanaz a szett a combzokni nélkül még kvásabb lesz vagy sem, mert többet mutat? Nézzétek a linken a példákat, és képzeljétek el a combzokni nélkül a szetteket.
2023. ápr. 4. 13:23
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezek egyáltalán nem kvásak. Egy combzoknitól nem lesz kvás az összhatás. A többi ruhadarab is számít. Pl. nagyon rövid ruha, lakk anyag, platformos és óriás sarkú cipő, csizma, stb. Ezek így együtt már eléggé sokak.
2023. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem azt sugallja, hogy fázok, de fontosabb, hogy csorgassátok a nyálatokat is. Szerintem ezért ribis. Ha szükség van rá, mert hűvös van, miért nem hosszú nadrágot vesz? Ha nincs rá szükség, akkor meg logikátlan felvenni, mert melegít. Nélküle simán csak jó időt sugall, a szoknya szimplán szexi. Itt nem tudjuk eldönteni, hogy mi értelme van, olyan, mint a fekete atléta utcai viseletre.
2023. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Khúrvás? Nálam meg inkább kiábrándító mintsem vonzó lenne, nem hogy khúrvás.

F.44

2023. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A kérdés azért született, mert hallottam már ilyet, hogy a combzokni az kvás.

Nálam az a helyzet, hogy akkor veszek fel combzoknit, ha szoknyát akarok viselni, de még annyira nincs jó idő és a térdem fázna, és van az a helyzet, amikor kényelmetlen a harisnyanadrág szorító érzése a derekamon.

2023. ápr. 4. 15:01
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
A combfix is krvásabb, mint a zokni vagy pláne a sima láb, pedig többet takar...
2023. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, tényleg sokan így gondolják, hogy k.rvás, ha egy lány combzoknit vesz fel. Viszont szerintem is lehet ezt ízlésesen viselni. Pl. ha egy fekete harisnyát is aláveszel, akkor már nem is olyan feltűnő.
2023. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt figyeltem meg, hogy valahogy a combcsizma sokkal elfogadottabb, azt nem tartják annyira k*rvásnak, sokan hordanak. Míg a combzokninál valóban egyből mindenki ribis összeállításra asszociál, pedig elvileg nagyjából ugyanazt a hatást adja egy outfitben. Ez szerintetek is így van? S miért lehet ez így? Hogyan lehetne elfogadottabbá tenni a combzoknit?
2023. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!