Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek mi manapság a...

Fiúk, nektek mi manapság a legmenőbb ruha egy 20 év körüli lányon?

Figyelt kérdés
Mi az, amit, ha megláttok rajtunk, muszáj utánunk fordulnotok, mert menőnek, csajosnak, szexinek találjátok?

2023. ápr. 7. 00:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Én a vagányabb öltözködést pártolom.

Kockás ing, zenekaros póló, bő hoodie (főleg ha fehér színű), világoskék farmering, ezek például mind-mind imponálnak 🙂

2023. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Elárulok egy titkot, ha már egy csajnak utána fordulunk akkor nem a ruha érdekel, hanem hogy alatta mi lehet. :)
2023. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
#2 na jó, de a ruha is szerepet játszik benne, hogy megfordulunk. akkor fordulunk meg, ha vélhetően lesz mit nézni.
2023. ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

szóval leginkább vagy olyan esetben, ha jól kivehető hogy mi lehet a ruha alatt, vagy olyan esetben, ha nem nagyon fedi ruha az idomokat.

hűvösebb időben sztreccses farmerek vagy világosabb színű leggings, nyári melegben p*csanaci - és persze jó alak (hisz szomszéd marika néni tökmindegy, miben van, nem fogja felkelteni a figyelmemet)

2023. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen ruhában tuti utána fordulnék

[link]

[link]

[link]

Nekem nagyon bejönnek az alakot hangsúlyozó, bodycon típusú ruhák, miniruha/miniszoknya, merész dekoltázs, kivágások, hátat, vállakat, lapockát szabadon hagyó ruhák, tűsarkú cipő. Bejönnek az ezeket a ruhákat bátran viselő, merészen öltözködő (vetkőző) lányok.

2023. ápr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Még néhány ruha, amiben biztosan utánad fordulnék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. ápr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Álomvilágban éltek 😃
2023. ápr. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 L.. István ***** válasza:
79%
Egy szép nő után akkor is utánafordulok, ha krumpliszsákban van, randa meg lehet akármiben akkor se.
2023. ápr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem leszek népszerű, de nekem nagyon tetszenek a klasszikus, pin up-os ruhák.


[link]

[link]

[link]

[link]


Azt természetesen nem tudom, hogy ezek az öltözetek mennyire lehetnek kényelmesek. Nyilván megvan az idejük, tehát senki se legyen pántos ruhácskába a tél közepén még akkor se ha esküszik, hogy az a hajszálvékony átlátszó fekete harisnyácska melegen tartja.

De alapvetően tetszik ez a stílus, még akkor is ha nem a manapság divatos "mindent is megmutató" öltözet.


Félreértés ne essék, nem azonosítom ezekkel a ruhákkal az elnyomott 50'-es évekbeli nőket, nem emiatt tetszenek.

2023. ápr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Noren1989 ***** válasza:
84%

Én a farmeros-pólós lányokat szoktam megnézni.


És a menőt nemigen tudom értelmezni a kontextusban.

2023. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!