Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, férfiak körében mennyir...

Pasik, férfiak körében mennyire gyakori az ilyen pizsama?

Figyelt kérdés

Nyilván, sokak még pizsamát sem hordanak max egy boxert alváshoz, de nekem női szemmel bejövős tud lenni:)

Ha netán akadna is ilyen férfi, milyen gyakran visel ilyet, és milyen színűt?

Selyem szatén anyagúra gondolok mint a mellékelt linken.

[link]



2023. ápr. 14. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Alváshoz is ruha kell?
2023. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én őszintén még csak filmekben láttam ilyet elkényeztetett ficsúrokon. Élőben nem ismerek olyan pasit, aki ilyen en alszik, vagy csak nem vállalja fel.
2023. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, és fel is vállalom :P

Volt olyan csajom akinek nem jött be, de szerencsére volt olyan is és több akinek meg igen. Vannak egyszínű pizsamáim, piros kék fekete bordó, és mintásak is. Innen is vettem már régebben amit linkeltél. Bár én inkább allirol rendelek, pl legutóbb ilyen bordó színűt vettem: [link]

2023. ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régóta szatén pizsamában alszom, pedig nem vagyok sem elkényeztetett, sem ficsúr. Fekete, sötétkék és bordó színű. Csajoknál megosztó kinek mennyire jön be, én imádom.
2023. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attila nyomta ilyen pizsamákban a Barátok Közt-ben :D
2023. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen fekete selyem szatén pizsamám. Számomra is kényelmes viselet, és veszek még más színben is.
2023. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem idősebb férfiak körében lehet elterjedtebb, régen nem volt szokás egy szál gatyában vagy anélkül aludni, mert sok helyem nem fűtöttek úgy mint ma+van ahol 1 szobában nyomorogtak a gyerekekkel, szóval nem lett volna illendő hiányos öltözetben mászkálniuk. Igaz akkor sem ilyen szatént hordtak a szegényebb emberek, a gazdagabbak lehet, hogy ilyesmiket is hordtak.
2023. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hordok pizsamát, de örülnék ha párom meglepne egy ilyennel. :)))
2023. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb dugnék szöget a konnektorba, mint hogy egy ilyen homály-szerkót vegyek föl az alváshoz.
2023. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!