Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vegyesen öltözködöm,tehát...

Ha vegyesen öltözködöm,tehát viselek gagyi csúnyányka és viselek nagyon esztétikus ruhákat is,hol ezt hol azt akkor mi jellemző a megjelenésemre?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváló a szépérzékem minden téren,de főleg táskák,lábbelik,ékszerek és ruhák terén.Sok ruhám van,talán többet is hordok mint az átlag ember,minden nap más kombináció van rajtam és a környezetem emiatt mindig megcsodál és jókedvük lesz tőlem.De nem tudom eldönteni,hogy egy adott darabot kivegyek a ruhatáramból vagy felvegyem néha mert pl régi módi de valamiért szép,kötött öreges hatású de nekem szép.Pl alíg látok valakin galléros kabátot de én főleg ilyet viselek mert szerintem elegánssá tesz.Volt hogy megjegyzést tették rám mikor háttal voltam,hogy mit ünneplőzök.Jól érzem magam komoly,elegáns darabokban de mivel az átlag emberek rendszeresen nem járnak így úgy érzem ezért kinéznek mert másként festek,nagy a kontraszt köztem és a legtöbb ember közt.Nem adok mások véleményeire,de kicsit szúrkált ez a gonosz megjegyzés,hisz felnőtt emberek had alkothassák meg már a saját öltözékük,ami abból áll amiket szeretnék,vagy épp nem volt más mert szennyes be van a másik.Jöhetnek kemény válaszok is,hiszen a kritika van hogy építő is lehet,de az elegáns ruházatokról nem fogtok tudni lebeszélni mert különlegesnek érzem magam bennük.Szeretlek titeket köszönöm,hogy foglalkoztok velem ezer hála.❤️
2023. ápr. 19. 09:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Amiket szeretnek bocsánat.
2023. ápr. 19. 09:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológust javasolnék így első körben, te különleges kis hópihe.
2023. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bazdmeg
2023. ápr. 20. 01:34
 4/4 anonim válasza:
Voltál azóta pszichologusnál?
2023. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!