Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem növelik meg a...

Miért nem növelik meg a nadrágok zsebeinek méretét az egyre nagyobb mobiltelefonokhoz?

Figyelt kérdés
Már szinte csak tepsi méretű telefont lehet kapni, de a nadrágok zsebeiől mind kilóg, vagy bele se fér. Miért nem követik a ruhatervezők a mobiltelefonok méreteit?

2023. ápr. 24. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A férfi nadrágzsebek nagyok és növekednek. A női nem alkalmazkodik csak, mondván, hogy "úgyis van náluk társka".
2023. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem férfi farmerok farzsebein tűnik fel ez, amit a 1-es írt. Valóban nagyobbak lettek és lejjebb is kerültek.

Tudom nem ez a kérdés, de én többek között ezért nem veszek nagy tepsi telefon. 6"-os kijelző bőven elég. Ez még kézben, zsebben úgy ahogy kényelmes és elfért. Ha komolyabb dolgot csinálok, amihez kell a nagy kijelző, előveszem a laptopot. Telefonálni, út közben megnézni egy e-mailt, megnézni egy menetrendet, bővel elég ekkora kijelző.

Visszatérve: lehetne növelni a zsebek méreteit: de egy határ után már az is hülyén nézne ki, hogy "szatyrok" lógnak az ember gatyáján, hoyg a tablet méretű telefon elférjen.

2023. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gáz ez a nagy mobiltelefon mánia, a 2000-es években meg az volt menő, minél kisebb és könnyebb.
2023. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as lényegében nem lehet kis méretű telefont venni, az iphone-on kívül.
2023. ápr. 24. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi van, nem kéne olyan, ami nem fér el a tenyeremben.
2023. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Női nadrágokra gondolsz?

Itt a válasz: [link]

De vannak ma már olyan női nadrágok, (ami most divat) hogy teli van zsebekkel a nadrág.


Az iPhonon van még egy-két kisméretű Android telefon, csak drágább mert kisebb.

2023. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a nőknél van ez, mert náluk eléggé nulla logika van a ruháik kialakításában. (bevarrt zseb, fél köbméteres kapucnik, kabátkák óvodások méretében, ovis sapkák)
2023. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!