Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elövettètek már a tavaszi...

Elövettètek már a tavaszi mezítlábas cipötöket amit zokni nélkül is lehet használni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs külön olyan cipőm, többnyire, hagyományos sportcipőt hordok, tavasztól őszig, mezítláb van a lábam a cipőbe ujjaim szabadon vannak, gyerek koromban nyáron szandált hordtam, cipőt el nem tudtam viselni, felnőttként, nem hordok szandált, egy rész ezért is van az hogy cipőt is mezítláb hordok, igazából amik vannak cipőim nyáron ameiket fel veszem mezítláb, hétköznapi bör cipőm is mezítláb szoktam, először azt nem igazán akartam belül is bör az egész, ki próbáltam, sokkal kényelmesebb ézés így nyáron még a bör cipöt is úgy hordom hogy mezítláb van a lábam benne.
2023. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.

A cipőt azért jól hazavágja. Baromira hülye ötlet szerintem mezítlábazni zárt cipőben. El lehet képzelni, hogy pl sportcipőnél a talp- meg az oldalszivacsok egész álló nap szívják az izzadtságot a zokni helyett.

2023. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12, természetesen el fogadom mások véleményét, cipő minőségétől is függ, tönkre megy a vagy nem, én amit tapasztaltam semmivel sem megy előbb tönkre, amit írtam is számít a minőség, ez is el tér, dolgozom arra az esetre pl kínaiban veszek olcsóbb sport cipőt, volt egy olyan ami pl nem bírta az iramot,egesz nyári mezítláb használattól nyár végére belseje szét ment, pl van egy ami már kb 4 éve meg van, igazából vegyes ez szerintem, na most az izzadság, pár éve volt úgy nyáron is volt zokni rajtam, egy nap többször is kellet zoknit cserélni amikor cipőt le vettem, mivel igen nagyon izzados a lábam, minden nap 2 3 pár zoknit mosni nem akartam, nyári nap reggel úgy indultam el mezítláb fel vettem a cipőt, valóban egésznap mezítláb volt a lábam a cipőbe, így igen tapasztaltam izzadva van a cipőbe, az szívja fel az izzadságot, de kevesebb gondom lett lábam bűdös nem volt, a cipő az pl igen az volt, de mindig azt csinálom, ecetet spricelek bele ki teszem a napra másnap se láb szag se ecet szag, 4 napota mosásba teszem a cipőt fertőtlenítő szerrel, így is bírja a cipő.
2023. nov. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!