Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb nő létemre merjek...

Teltebb nő létemre merjek felül csak sportmelltartóban edzeni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Nem nagyon vagyok elhízva, de azért nem az átlag vagy normál kategóriába tartozok, hanem reálisan megítélve arányosan teltnek mondanám magam.

Az igazat megvallva, attól tartanék, hogy megszólnak vagy nem helyénvalónak gondolnák az emberek a teremben.

20L



2023. máj. 9. 07:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
#9 A bikini az fürdőruha, a sportmelltartó meg egy speciális fehérnemű sportoláshoz.Te tényleg ilyen iszonyat buta vagy, hogy nem érted a különbséget?Létezik speciális bugyi, boxer is sportoláshoz, mégsem edz csak abban senki közösségben, utcán.
2023. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne. Sokan csinálják, de attól még gáz vékony lánynál is. Ducinál meg még pluszban jön az a gondolat is, hogy ugyan minek akarja mutogatni magát ha nincs is jó alakja.
2023. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
47%

#11 és a többiek


Az alábbi ruhadarabok sportmelltartók, ezekben mi a fehérneműség?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egytől egyig ezeket mind így hordják. Ez nem egyenrangú azzal a melltartóval, amit a nők a felsőjük alatt hordanak. Most fogalmazzam úgy, hogy ezek passzos, rövidszárú toppok, csak hogy felfogjátok, hogy ez nem fehérnemű?


Akkor kérlek, linkeljétek be, hogy hol írják, hogy a sportmelltartót csak felső alatt KÖTELEZŐ hordani! Jártatok ti valaha edzőteremben, vagy néztetek ti sportoló embereket? Kétlem, és szerintem a legtöbbetek elhízott, vagy nulla sportmúlttal, esetleg nulla divatmúlttal rendelkezik.


Ja, és mivel másabb egy bikini felső, mint ezek, amiket linkeltem? A bikini többet mutat a felsőtestből, mint ezek.

2023. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
20%

ui.:


Tudom, hogy wikipédia, és angol, de tessék, hogy felvilágosodjatok:


"Some sports bras are designed to be worn as outerwear during exercise such as running. There are also sports bras with extra padding for exercises that involve some kind of trauma to the breasts."

[link]

2023. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
#14 Some.Ez a lényeg.Némelyik.Nem általánosságban az összes.
2023. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
74%

#13 Sok gusztustalan, ízléstelen, feltűnési viszketegségben szenvedő proli hord áttetsző pamut legginset is nadrág helyett, sima rövid derekú felsővel, attól az még nem nadrág és nem is illik normáliséknál úgy mutatkozni nyilvános helyen.

Ettől még egy vastagabb jeggingset(gyakorlatilag ami egy vékonyabb, sztreccs farmer utánzat) fel lehet venni nadrágként nyilván, de egy sima legginset nem.

Kb ez a különbség a sportmelltartó felső ruházatkéng viselése, meg a beépített melltartóval ellátott sportfelső közt is.Az utóbbi az, amit felsőként használnak.

2023. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
#13 Én olyan helyre járok edzeni, ahol csak nők vannak, mind így járunk edzeni és...ezekre a sportmelltartókra veszünk fel rendes sportfelsőt.:) Senki nem edz így félmeztelen.Amiket linkeltél, ezek közül egyetlen egyre, a bézs színűre mondanám, hogy elmegy felsőnek.
2023. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
10%

Még mindig várom a linkeket, hogy honnan veszitek, hogy a sportmelltartó nem állja meg önállóan a helyét és kötelező rávenni egy felsőt.

De ha nem tudtok, akkor ez van, mivel akkor ezek szerint nincs is ilyen szabály, csak a ti, maradias, prüdériás fejetekben fogalmazódott ez így meg.


Csak kérlek, ne terjesszétek igeként a butaságotokat. Inkább írjatok rá komoly fitneszes emberekre, hogy nekik erről mi a véleményük. Úgyis azt fogják mondani, hogy mindenki abban edz, amiban akar, ami kényelmes számára és jól érzi magát benne.

2023. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%

#18 Ne a linket várjad, csak gondolkozz el mit jelent az a szó, hogy melltartó.Már ha tudsz magyarul.A melltartó az fehérnemű, pont úgy, mint a bugyi, boxer.

Szerintem téged az kavar meg, hogy a melltartó előtt van, hogy "sport".De ez ne tévesszen meg, attól ez még fehérnemű.Hát benne van a nevében, mit nem értesz?


Te állítod azt, hogy a melltartót felsőruházatként hordja "mindenki", de nem bizonyítottad semmivel.Belinkeltél csak oldalakat, ahol árulnak sportmelltartót, meg angolul a wikipediat, ahol feketén fehéren le van írva, hogy NÉHÁNY sportmelltartót úgy terveztek meg, hogy egyben felsőruházatként is funkcionál.Ez a mondat is azt implikálja, hogy te vagy az aki téved, mivel a sportmelltartó alapvetően nem felsőruházat.

Nincs ebben semmi prüdéria, csak sajnos nagyon értetlen vagy.

2023. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%

De milyen linket? Nyilván nincs erre szabály. Ettől még gáz, mert full lejön, hogy csak a magamutogatásról szól. Persze, mindenki abban edz ami kényelmes, de nem hiszem el hogy egy top bármivel kényelmetlenebb mint egy melltartó. Legalábbis én abban szoktam.

Akinek meg nincs hibátlan alakja, az pláne ne hordjon ilyet, mert úgy még gázabb. Ha már mutogatni akarja valaki az árut, akkor az legyen olyan amire jó ránézni.

2023. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!