Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek a páromnak másik inget?

Vegyek a páromnak másik inget?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőre megyünk, párom ma vett magának egy 38as méretű inget, ami szerinte S méretnek felel meg. Mindigis S méretű ruhákat hordott, mert elégé vékony alkatú.

Na itthon fel is vette az inget és mikor betűrte a derekát, akkor látszott hogy bagyon bugyos rajta az ing és a váll vonala se követi az ingvállakat. Szerintem nagy rá egy kicsit.

Gondoltam holnap beugrom a H&Mbe és veszek neki egy eleve testhez simuló S méretű inget.

De a másik gond hogy a párom rövidujjú inget vett, viszont ahogy néztem a H&Mben csak hosszújjú ingek vannak. Félek hogy megveszem és összeveszünk. De azt se akarom hogy úgy nézzen ki mint egy idióta. Szerintetek? :(


2023. máj. 9. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Első körben ha lehet kicsereltetnem a meglevő inget.


Nem tudni mennyire szereti a párod a hazárdírozást, ha áldását adja az új ingere, akkor vegyél. Amúgy sem árt, ha van egy jól szabott ing. Bármikor jól jöhet.


És vilagositsd fel, hogy a 38-as már M-es méretnek felel meg a szamozastol függően.

2023. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan helyen vette ahol most végkiárusítás van, azt mondta ennél kisebb számozott ing nem is volt. Ezért gondoltam valami márkás üzletre ott biztosan találok egy normálisat neki. Ráadásul ennek az ingnek nincs is normális szabása, inkább olyan mintha sörhas kellene hozzá :D
2023. máj. 9. 21:31
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
25%

37-es inget már jóideje nem láttam.


Nyakban amúgy jó?

Mert ha ott fog szorítani, az nem kicsit lesz fura...

2023. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezért csak nem fog megharagudni, inkább legyen neki egy normális ingje is :D
2023. máj. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

38 as?:DD

Azt mondta ennél kisebb számozott ing nem is volt.


Gyerekkonfekción kell venni.

2023. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!