Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kotombeliek ti hol vásároltok?...

Kotombeliek ti hol vásároltok? 33/N

Figyelt kérdés
Akármilyen boltba megyek be,úgy fogalmaznék ,hogy nem csak az árak miatt fordulok ki. Túlárazott romgyok mindenhol. Sajnos se türelmem se ízlésem a turihoz. Legalábbis azokhoz a darabokhoz amiket látni az ilyen típusú boltokban. Egyenlőre még megment a sok ruhám,de idővel mindent pótolni kell. Rendszeres szanálóként pláne. Hol találtok olyat ami minőségi és tetszik is? Esetleg olyan webshop ahol az S méret tényleg S méret? Cipőt vettem online. Ruhát nem nagyon,egyszer egy pulcsit,abban nem is csalódtam,de vannak fenntartásaim. Szeretem,ha valammi egyszerű,de ízléses. Nem vagyok nagy minta barát sem,tényleg maximum nagyon kivétes esetben.

2023. máj. 19. 10:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

Hát te lehet kotombéli vagy, tehát fhasz.

De én nem érzem magam kotonon belül…

2023. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Elírást ismered? Nem vettem észre
2023. máj. 19. 11:27
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

A feleségemmel is ugyan ezek a gondolotaink. Régen nagyon szerettük a h&m-et, de mára egy igénytelen gusztustalan cuccokkal teli túlárazott bolt lett. A gyomrom felfordult amikor a férfi részlegen rózsín csillámpónis pólókat és szabadidő ruhákat árultak, míg a női osztály tele volt kb férfi munkásruhával. Az volt az utolsó alkalom, hogy oda bementünk. Én a C&A-t szeretem, ott azért vannak értelmes férfi és női ruhák is, a feleségem pedig a Reserved-et szereti. Ott is azért ízléses cuccokat lehet kapni,de az összes többi bolt felejtős. Neten nem nagyon szoktunk vásárolni, de ha igen akkor nagy akciózások idején vagy az about you-ról vagy a zalandoról veszünk ezt azt. Néha jó áron lehet kifogni szép ruhákat.

32/F és 30/N

2023. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi,azért valahol megnyugtatò,hogy nem csak én gondolom így. Nem elég h csillámpóni még rózsaszín is? Ezer szerencse h H&M-be csak akkor járok,ha eladom a nem hordom ruháimat.
2023. máj. 19. 11:34
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Én Sinsay-től szoktam rendelni, nem könnyű, mert pici vagyok, de ott a legkisebb méret pont jó rám, és árban sem vészes. Néha szoktam használtan venni, azt is online. Rendes boltba kb. szökőévente, ha betévedek. Mostanában amúgy nem is nagyon vettem ruhát, heti 2x járok be dolgozni, így nincs is hova elhordani. 33N
2023. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Na úgy valóban könnyű dolgod van,én sajnos bejárok 5napot,5-ből így nem opció a pizsamás meeting :D Köszi,a választ!
2023. máj. 19. 11:45
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem most a kedvencem a Mystic Day márka. Erről a két oldalról szoktam rendelni:

[link]

[link]


Nézd meg, hátha tetszik valamelyik.

2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi,megfogom nézni
2023. máj. 19. 12:03
 9/27 anonim ***** válasza:
33%

3: én a C&A-ban láttam a leggázabb ruhákat, valódi rongyok vannak ott jópár éve, még kutya alá se raknám oda, tele gagyi szabadidő cuccokkal és átlagfarmerrel.

H&M az jó mostanában, tele volt elegáns darabokkal.

2023. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy plázán kívül vásárlok magamnak. Pláza márkákat kerülöm, imádok plázázni, de szabadidős tevékenységre (kajálda, mozi) használom, nem ruhavásárlásra.
2023. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!