Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyedi stílus vagy divat...

Egyedi stílus vagy divat szerinti öltözködés?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem követem a divatot.

Olyan ruhákat hordok és azzal amivel akarok. Ami megtetszik.

Azt hozzátenném, hogy én inkább a laza, sportos ruhák híve vagyok. Persze ünnepségeken nem sport cipőben mutatkozom.

Én már nagyon unom, hogy mindenki divat majom és aki nem hord divatos és/vagy márkás ruhákat az gázul öltözködik.

Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek jó az, hogy én döntöm el, hogy mit hordok és nem a divat magazinok?


2010. okt. 10. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tökmindegy, mert két éve csak azt szajkózzák a magazinok, hogy ma minden divat.

Egyébként meg rossz körökben mozogsz, az én ismerőseim között senki nem szól be senkinek a ruhája miatt, vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.

2010. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom, hogy nem ez a lényeg.

Hát elég rossz helyen vagyok. Mindenki azt nézi, hogy ki mit hord. Vagyis sokan.

2010. okt. 10. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem te pontosan ugyan olyan szánalmas divatkövető vagy, mint akárki, csak nem az egyik újságban lévő divatot követed, hanem a te környezetedben lévőt. Vagy csak egyszerűen nem vagy nő (fejben), és férfiruhákat hordasz, azt is el tudom képzelni.

Mert.

Ha normális nő lennél, és tényleg az lenne, amit mondanál, akkor nem nyitogatnál kérdést erről a gyk-n...

2010. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedi stílusom van, de ha valami megtetszik a napi divatból azt horom... amúgy is olyankor lehet olcsón megvenni.
2010. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
az utolsó előtti egy akkora bunkó....
2010. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Fáj az igazság?
2010. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen barátom eltaláltad. Én is csak egy szánalmas divatkövető vagyok. Ja és igen, férfiruhákat hordok ezt is eltaláltad. Ezt vártad ugye?

De persze ha egy plázacica lennék akkor az lenne a baj nemde? Mi az hogy normális nő? Egy nő csak akkor nő ha magassarkút visel meg agyonsminkeli magát?

Most hogy ezt megbeszéltük: én figyelmesen elolvasom a negatív kritikákat. De nem értem mit kell itt bunkózni?

(Amúgy ha esetleg annyira sötét vagy elmondom, hogy nem viselek férfiruhát.)

2010. okt. 11. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű felső, egyszerű farmer. Az szerintem mindenkinek megfelel :D.
2010. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!