Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha nagyobb fenekem van,...

Ha nagyobb fenekem van, milyen fürdőruhát (alsó részt) vehetnék fel szerintetek? Mutatom az eddigit.

Figyelt kérdés

Tehát pár hete ebben voltam, ezt külföldön vettem.


[link]


Kérdés, hogy szerintetek ez jó vagy cseréljem le más fazonra? Nem túl sok az anyag benne? Nem béna a fazonja?


Főleg nők válasza érdekel, de persze pasik is írhatnak nyugodtan.



2023. jún. 14. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Magas derekúban még nagyobbnak tűnik, ezért ez nem a legjobb választás. Csípőfazon lenne jó, de megfelelő méretű, ne lógjon ki belőle a segged.
2023. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Az anyag véletlen se sok benne. Nem is értem, miért gondolod, hogy még ennél is többet kellene mutogatnod belőle.
2023. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez rendben van.
2023. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
21%
Jó vagy benne 27F
2023. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ne érezd rosszul magad, de azért ne is gondold azt, hogy a képen levő seggből nem látszik így is túl sok.
2023. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Őszinte leszek, szerintem előnytelen. Próbálj meg olyat venni, ami többet takar. Senki nem kíváncsi a másik fenekére.
2023. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 NTBS ***** válasza:
55%
Nekem tetszik így.
2023. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen rendben van. Kb a feleségem is hasonló alkatú mint te. Ő tangázik, és jól áll rajta. Ha bátrabb vagy, nyugodtan válaszd te is a kevesebb anyag fazonokat.

44F

2023. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
A lényeg hogy legyen kényelmes szvsz.
2023. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hosszúhajú ***** válasza:
46%
tehát nagynak érzed a feneked de abból jó sokat meg is mutatsz még. amit nagynak érzünk azt elrejtjük. te pont a fordítottját tetted, nagynak érzed és jól kiteszed. igen, így sokkal nagyobbnak tűnik. sötét francia bugyis alsót szoktak venni ilyenkor, akár egyrészesnél is. a feneked fehér - mivel fehér nő vagy - és széééépen kihangsúlyozod azzal hogy a nagyrészét kibújtatod a fekete alsóból, hogy még optikailag is nagyítsd. direkt mintha a nagyságát akarnád hangsúlyozni. előnytelen. franciát próbálj sötétbe, és a derékvonal tényleg ne fent legyen, hanem lejjebb ( ha nem lóg kis belőle a hasad ) ha apró minták vannak a feketén ( apró! ) az pedig abban segít hogy optikailag megtörje a nagy sima felületet.2 lényeg, a feneked alját ne tedd ki mert kiemeli, a másik hogyha nem franciabugyi, akkor ne egyenes legyen a fenék része, hanem kerek. ( francia bugyiba ugyan egyenes a vége, de az már a combon van ) de az elv ugyanaz mint minden más ruhánál, amit nagynak érzünk azt eltakarjuk.
2023. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!