Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy bírjátok a meleget, ha...

Hogy bírjátok a meleget, ha olyan helyen dolgoztok ahol fel kell öltözni és nincs klíma?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nyaranta méhésznél dolgozom és fóliasátorban pörgetek. Bár be tudom kapcsolni a párát is fújni tudó ventilátort, de néha be sem szoktam kapcsolni. A hőmérő 40 fok felett szokott lenni, a keretekben még a viasz is olvad. Párás is a levegő.

A meleget jól bíró "trópusi" faj vagyok. :))

Kint a telepen már úgy is voltam, hogy kiszáradtam mert elfogyott a vizem.

De kb. 200 km-es biciklitúrán is voltam már hőségriadó idején. Napszemüveg és napvédők nélkül. Még a pólómat is levettem egyes szakaszokon, és szó szerint égési sérüléseim is lettek. Mint valami fakír, csak otthon vettem észre.

2023. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ventillátorral.

Nem “kell” nagyon felöltöznöm munkába de én nem érezném jól magam munkahelyen kb strandruhában :D és nincs klíma, 26-28 fok szokott lenni bent legalább. Szeretem a meleget és a nyarat. Ablakok, ajtók nyitva + megy az oszlopventillátor, jár a levegő, számomra így kellemes.

Páromnak nehezebb, neki munkavédelem miatt ilyenkor is bakancs, akár tűzálló kabát kell.. sok hideg innivalót iszik, hidegvizes ronggyal törölgeti magát stb.

2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Olyan helyen nem dolgozok ahol megmondják mit vegyek fel.

Ilyen egyszerű.

2023. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!