Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért a nőknek természetesebb...

Miért a nőknek természetesebb nyáron papucsban/szandálban, de mindenképp mezítláb lenni?

Figyelt kérdés

Sok elméletem van, de nem tudom, melyik az igaz.


A nőket jobban zavarná a meleg?

Tudják, hogy szép a lábuk, szebb, mint a férfiaké, ezért mutogatják?

A férfi vágyik a biztonságra, cipőben könnyebb rúgni, nem fáj annyira, ha a lábára lépnek?

A férfi igénytelen?


2023. júl. 13. 19:01
1 2 3
 21/28 hosszúhajú ***** válasza:
27%
persze hogy zavar. higiénia. és tudod miért zavar leginkább? mert lehetne tenni ellene. pl ott a kutyaszar, akkor nem lépek bele. erre is van megoldás, csak az igénytelenség miatt nem használja sok ember. van prevenció, pl nem füllesztem be a lábam 35 fokba zokni sportcipő hanem kényelmes szandál és spray használata. igazából ez zavar. a reggeli lehelet pl az ellen addig míg nem mosol fogat reggel, nem tudsz tenni. nem teheted meg hogy fogkrémmel a szádba aludj. ez oké, hogy így ébredünk. de egy olyan szag ami elkerülhető és csak igénytelenség miatt kell szagolni másét, az teljesen érthetetlen számomra.
2023. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Semmivel nem természetesebb a nőknek papucsban, szandálban lenni. Rengeteg férfi hord papucsot, szandált nyáron. Leginkább azok hordanak zárt cipőt, akiknek a munkájuk miatt muszáj: mert vagy a dresscode írja elő, vagy fizikai munkát végeznek, ahol balesetveszélyes lehet a nyitott lábbeli.
2023. júl. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22.

Vagy szeretnek kényelmesen gyalogolni a betonon és minden kemény felületen, lépcsőn, nem pedig bokatörő, 3 millis csúszos talpú papucsban csattogni.

2023. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék szegény "hosszúhajú" egy rock koncerten -minden második bulizó bakancsban van- hogy érezné magát!
2023. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 hosszúhajú ***** válasza:
24. szarul. mert hosszúhajú egy klasszikus zenét tanító zenetanár...
2023. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a nők azért hordanak inkább szandált, papucsot, mert vannak olyan ruhák, amihez, ha sportcipőt vesznek fel, elég idétlenül mutat. Ilyenek a nyári egyberuhák, és a szoknyák. Persze ma már sok fiatal lány ezzel nem törődik, simán felvesz szoknyához sportcipőt. Ez számomra olyan, mint a nőknek, ha egy férfi szandált hord zoknival.

A nőkkel szemben a férfiak minden ruhához vehetnek fel cipőt, illetve az alkalmi ruházathoz pedig kötelező.

A lábizzadásról és a lábszagról annyit, hogy ez is hajlam kérdése. Van, aki egész nap zárt cipőbe és zokniba lehet, nem lesz büdös a lába, és van olyan is, aki hiába hord papucsot akkor is izzad a lába.

2023. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy a férfi papucs meg szandáldivat olyan kaptafa kommersz átlag. A nők sokkal választékosabban tudnak öltözködni a nyitott lábbelik tekintetében, mert nagyjából minden cipőfajtát "kinyitottak" a tervezők.


Nekem ezek az alja. Obiba járós cipő, a kertészeti osztályra, vagy horgászol, vagy nem tudom.

[link]

[link]

[link]


:DDDDD Hát hangosan röhögök itt a gép előtt, gyerekek ne már. :DDD


Akkor inkább felveszek egy zárt cipőt, pamutzoknival, mint ezeket a borzalmakat. Kedvencem amikor zoknit vesz fel a fater, pl egy jóféle műszálas szürkét és cuppantja rá a topánkát. Nnyyamm.

2023. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy vékony talpú bőr szandálom és azt néha néha szoktam viselni.


18/F

2023. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!