Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Főleg a telt,molet...

Lányok/Nők! Főleg a telt,molett alakú hölgyeket kérdezném. Ti nyáron 37-40 fokba miért vagytok hosszú (főleg feszülős) farmerban és hogy bírjátok? :D És ahhoz minek vesztek fel olyan trikót/top-ot,amiből majdnem teljesen kilátszik a melletek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek! Ez nálatok az alak mutogatásról szól, vagy másról? Kort is írjatok kérlek.
2023. júl. 19. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én azért vagyok gyakran hosszúnadrágban nyáron is, mert csúnya a lábam. De ilyen időben a farmert nem viselném el magamon, inkább lenge anyagokat preferálok a kánikulában.

Kulisszatitok: sok nő olyankor (is) visel hosszút, amikor már esedékes lenne a lábának a szőrtelenítése.

2023. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A farmer része engem is érdekelne, mikor már bugyogóban is megsülök, mások hogy bírják?
2023. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mert a csombom összedörzsölődik,és olyan mint egy horzsolás ha nem veszek fel egy biciklis nadrágot a nyári ruhák alá.



A mell kinnléte meg arányaiban egy B kosaras mellen kifejezetten konzervatívan hatna, egy nagyot meg ígyis, úgyis szexualizálják. Nekem volt már, hogy egy laza egyenpólóban is felelősségre vontak már melóban, pedig az az uniformis volt, amit ők adtak.


Szóval ja, az embereknek a testtel van a baja, nem a ruhával, még akkor is, ha fejedre állsz.


Nem vagyok felelős más emberek gondolataiért, az az ő problémájuk. Az ilyen mentalitású állatias pasik egy csadorban lévő nőt is kacérnak éreznek, mert rávetitik a saját perverziójukat, aztán mindenki hibás csak ők nem.

2023. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert szőrös a lábuk
2023. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Akik a szőrös láb miatt aggódnak, azok mit szólnak a fiúkák dzsungeleihez?

Nekik sem kéne ezt az igénytelenséget mutogatni.

2023. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
#5 nevezhetsz maradinak, de nekem még 2023-ban is jobban tetszik a szőrös kar, láb, mellkas a férfiakon, mint a nőkön. Sőt, a bajusz és a szakáll is. A világon semmi igénytelen nincs abban, ha egy pasi lábán szőrzet van.
2023. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Az 5-ös ilyen gyurmajani vagy hasonló, akik szerint a fiúknak is meztelen csigaként kell létezniük, hogy jobban mutasson az izmuk.
2023. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Már megmondták, hogy azért viselnek skinny tüdőnadrágokat, mert olyan jól melegíti a hasukat. Vagyis, hoppá, hogy is van ez most?
2023. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha már attól férfias csak valaki mert szőr van rajta, akkor ott más egyéb gondok is vannak.

Igaz? Kedves 7-es.


6!

Tudod sok férfi lusta disznó arra hogy foglalkozzon a testével, és inkább megmagyarázzák hogy a szőr az férfias.

Én mindkettő változatot kipróbáltam, és a csupasz jött be.

Aki a szőrt preferálja, annak ajánlanám a próbát először, és majd utánna az ítélkezést!

2023. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
#9 miből gondolod, hogy nem próbáltuk? És ki mondta, hogy csak a szőr tesz férfiassá valakit? Szerintem nem jól értelmezted a válaszokat.
2023. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!