Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegánok! Ha valaki turkálós...

Vegánok! Ha valaki turkálós szőrmét visel, az számotokra elfogadható?

Figyelt kérdés
Egyet értek a szőrme vagy az állatkísérletek ellenzőivel, de ha valaki tényleg fázós és újrahasznosítja valaki szőrméjét, nektek elfogadhatóbb, mint újat venni?

2023. aug. 2. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Csak fekete-fehérben gondolkodunk, azért a turkálós szőrméért is lelőttek valahol egy állatot.
2023. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ugyanolyan ízléstelen és etikátlan
2023. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok se vegán, se vegetáriánus, de szerintem sincs különbség a használt szőrme és az új szőrme közt. És nem csak a szőrme opció annak, aki fázós, ez sz.r duma. Ha látványra tetszik, miért nem jó a műszőrme?
2023. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előttem szólókkal, és én se vagyok vegán.
2023. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudnánk egyébként, hogy turis?

Egyébként nem, nem jobb

2023. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Én ugyan már nem vagyok vegán, de szerintem inkább vegye meg valaki a használt szőrmét és használja évekig, vagy évtizedekig, minthogy valami műanyag (műszörme/műbőr) vackot vegyen meg helyette, ami bírja két évig aztán meg kidobja a környezetet szennyezni és vegyen helyette egy másikat, majd egy másikat meg megint egy másikat.

Ugyanezt gondolom a bőrdzsekiről, bőrcipőkről is, és amikor vegán étkezést folytattam, akkor is ezt gondoltam.

2023. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
A műanyag hulladék embernek,állatnak is rossz. Nincs jó megoldás. Turis szőrmét nem vennék,mert a szőrmének is van egy alap szaga,ha arra rátesszük még a turi szagot,az elviselhetetlen lehet.
2023. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
49%

Nem jó a turis szőrme, mivel a viselésével népszerűsíted.


Műszörméről ugyanezt gondolom.


Ne legyen menő ezeknek a szaroknak a hordása, ha nem a vadonban élsz.

2023. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
A bunda újrahasznositása nem probléma.Máskülönben csak a túriban öregedne meg,vagy a szeméttelepen menne tönkre...
2023. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
55%
Semmi gond vele, simán belefér hogy valaki olyannak a szőrét viseld, akit egész életében ketrecben tartottak, aztán valszeg élve megnyúzták. Miért is lenne baj, nem értem, végülis nem sokat fizetsz érte.
2023. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!