Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a lapos szögletes orrú,...

Ezek a lapos szögletes orrú, vastag sarkú csizmák mikor voltak divatosak?

Figyelt kérdés

Vaterán láttam egy eladónál nagyon sok ilyen csizmát, és nem emlékszem, hogy az elmúlt egy-két évben ezek annyira mentek volna, de nem tudok visszaemlékezni.


ilyesmikre gondolok

[link]



#év #csizma #divatos #szögletes orr
2023. aug. 7. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
90-es évek vége 2000-es évek eleje, anyukámnak volt ugyanilyen csizmája mikor pici voltam. Mondjuk ez az ocsmány szögletes orr most pont visszajött
2023. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez mondjuk hány éves csizma lehet? Alig egy-kettő vagy húsz?
2023. aug. 7. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Minimum 20, látszik rajta hogy régi
2023. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
22-25 éve ment ez a fazon. A képen látható is ilyen korú lehet, bármilyen meglepő. Nekem is van elfekvőben 4-5 ilyen csizmám, cipőm. Mivel elég jó állapotúak amik megmaradtak, meg márkásak is, ezért nem váltam meg tőlük az idők folyamán, várom, hogy ismét divatba jöjjenek a kerek orrúak helyett, mellett. Mondjuk már lassan 20 éve várok rá, remélem még ebben az életben visszatérnek:)
2023. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4! Pedig nekem fura de tetszik. Gondolkodok is, hogy vegyek tőle ilyesmit, nem pont a képen lévőt, az pont nagy rám de ilyesmit. Csak nem gondoltam, hogy ennyire régiek.
2023. aug. 8. 23:01
 6/8 anonim válasza:
Már én is nézegettem tavaly pont ennek az eladónak a csizmáit:) Végül nem nála, hanem egy másik eladónál rendeltem 2 csizmát. Mondjuk én amolyan szaladgálós csizmának, hogy ne mindig a drágábbakat koptassam, ha elugrok boltba vagy latyakos az idő stb. Arra vigyázz, ha rendelsz, hogy nézd meg milyen a sarka, nekem az egyik olyan volt, hogy máris vihettem sarkalni, így a duplájára jött ki árban. Megkérdezhetem, milyen méretet hordasz? Hátha van, amitől megválnék :)
2023. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
1998-1999-ben volt ez a divat.
2023. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6! 37-38 van amiből a 37es elég, van amiből 38as kell.
2023. aug. 11. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!