Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SHEIN-ről biztonságos rendelni?

SHEIN-ről biztonságos rendelni?

Figyelt kérdés

Látom, hogy mindenki rendel. Úgy értem, hogy én nem szeretek kártáyról külföldi oldalakról rendelni. Nehogy ellopják a kártya adatokat. Vagy a pénzt (többet).

Azon gondolkoztam, hogy nyitnék egy új számlát, és arra csak kevés pénz tennék, erre a célra. Tudom vannak havi díjak is ami miatt lehet nem éri ez meg? De úgy félek mindig hogy ellopják a kártya adataimat. OTP-nél vagyok, az a legdrágább így K&H-nál vagy ERSTE banknál nyitnék . Úgy nyugodtabb lennék, ha el is tűnik valami akkor nem minden pénzem/ adatom.

Ez hülyeség?


2023. aug. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP-nél lehet igényelni webkártyát, amit pont erre találtak ki.
2023. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ja, igen?

És annak is van havi kezelési ktg. meg ilyenek?

2023. aug. 10. 14:44
 3/9 A kérdező kommentje:

Erről még nem hallottam, de utána olvastam köszönöm.

Viszont úgy látom, hogy ehhez nem adnak plasztik kártyát. És a "Normál" pénzemből teszek át rá. Nekem jobb lenne ha teljesen külön lenne, tudom azt is tölteni kell, de akkor tudom a normál kártáymon van pl.100 000 Ft amiről neten vásárolok meg 20.000 Ft

2023. aug. 10. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a PayPal fiókom van regisztrálva a SHEIN-en. Jelszó vagy telefonos jóváhagyás sem kell hozzá bizonyos összegig. Soha nem volt még gond ebből a SHEIN-
2023. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
... a SHEIN-en.
2023. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Shein-en nekem sem volt még , de pl a családban volt hogy rokonnak ellopták az adatait és ha ilyen történik ne a fő kártyámról hanem a webesről akkor már. Persze ne legyen ilyen de nyugodtabb lennék ha annak az adatait adom meg és nem a főt. Nem szeretem . Ma is vettem tárhelyet a clod-ra Dubin-ba fizettem vele. Kitudja ki lopja el meg ki nem
2023. aug. 10. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell emiatt kulon számlát nyitni, én rengetegszer rendeltem már Sheinről, és egyszer se vont le.
2023. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Shein megbizhato, tobbszor rendeltem.


Amugy ha felsz, revoluton tudsz csinalni virtualis szamlat, ingyen szamlavezetes nelkul. Kartya hozza penzbe kerul de nem kell hozza a kartya hogy tudj rola fizetni

2023. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 otpben sincs költsége

Nem csak sheinre gondoltam hanem a többi netes oldalra is

2023. aug. 11. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!