Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nem látom jól, vagy a két...

Én nem látom jól, vagy a két képen tényleg nem ugyanaz a ruha van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A baloldali zsebnél a cipzár hogyhogy nem lászódik? Illetve a középen lévő másik irányba 'fordul'


2023. aug. 19. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Fény kérdése, de úgy néz ki, hogy még a színük sem egyforma. Nem biztos, hogy átverés, ha csak fel lettek cserélve a képek.
2023. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem az is számít, hogy a viselője enyhén elfordulva áll + Rárakott egy bazinagy övet, ami meg kitakar mindent is (amiket említettél). Szerintem lehet ugyanaz a kettő.
2023. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2023. aug. 19. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért gondolod ezt?

Abszolút segítő szándékkal több mint 10 percig dolgozok egy képen, ami segít neked meggyőződni arról, hogy egyértelműen ugyanaz a ruhadarab látszik a két képen.

Teljesen udvariasan, korrektül kommunikálok veled, nem lekezelően, nem bunkón. Nem nevezlek idiótának amiért ennyire sem vagy képes hogy megfordítsd az egyik képet, nem nevezlek rosszindulatúnak amiért egyből azt feltételezed, hogy valaki át akar verni egy szoknyával.

Bennem lenne frusztráció?

Ugyan már.

Ha olyan nagyon frusztrált lennék, itt hagytam volna nem csak ezt a kérdést, de az egész gyíkhut évekkel ezelőtt.

Kicsit ugyan bosszant a moderátor következetlensége, de hogy ez frusztráció lenne...? Nem hiszem.

2023. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg felmerül bennem egy kérdés: ha a két képen bizonyíthatóan ugyanaz a ruhadarab szerepel, akkor a kérdés értelmében...? ;)
2023. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne kövezzetek meg, nem értek hozzá, de a 2 képen különböző oldalról kell gombolni a szoknyát és az első képen a zseb fölött van egy zipzár ellenben a második képpel, amin egy kis részét sem látni
2023. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 megtisztelő hogy (szó szerint kimondva) nem neveztél idiótának

Nyilván ha csak a cipzár iránya állt volna a másik irányba, megcsinálom a tükrözést, és ennyi. De írtam más példát is, ami nem az iránnyal függ

össze..

Másrészről tényleg rosszindulatú volnék amiatt, mert feltételezem, hogy az interneten esetleg megpróbálhatják átverni az embert? Tényleg?


Egyébként ahogy már említettem (egy korábbi hozzászólásomban, amit töröltek, úgyhogy már ketten vagyunk), azon kívül, hogy megköszöntem a válaszod, és nyomtam rá egy zöldet, hozzá se nyúltam, egyszerűen csak gondoltam leírom, hogy szerintem mi lehetett az ok, amiért mások jelentettek. Pont nem érdekel, hogy hülyének neveztél-e, vagy sem


#6 Én is úgy gondolom, hogy bár igen, ott az az öv, azért a cipzár nem annyival van a zseb fölött, hogy teljesen ki legyen takarva

2023. aug. 19. 21:33
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
tök mááááás! nézd meg a cipzárt a zseb felett. amelyik nem modellen van ott rögtön felette van, amelyik modellen, ott hiányos ez a terület.
2023. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Látszik a varrásból, és az apró kopásfoltokból.
2023. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!