Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem ilyen nehéz hordhat...

Csak nekem ilyen nehéz hordható ruhákat találni nőként? Nagy igenyeim vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár új felsőt venni, mert elvileg tavasz típus vagyok amit az élénk, meleg színek emelnek ki. A felsőim 99%-a viszont fekete. Úgyhogy gondoltam körbenézek mik vannak, ismerkedek a színes ruhákkal. De sehol semmi nem tetszik. Pamut anyagú dolgokat szeretek hordani, a műanyagot nem bírom. És szimpla fazont keresek amiből nem lóg ki alul, felül, sehol a melltartó, nem átlátszó, nem lóg ki belőle a hasam sem, nem kell megkötni, igazgatni, vasalni.

Nézegetem az oldalakat, és nem értem ki veszi meg ezt a sok szerintem full haszontalan ruhát.

[link]

[link]

[link]

[link]

Most tényleg vagy halászhálót vagy zsákot kéne hordani? Mármint biztos van akinek tetszik, meg biztos van akin jól is áll, de nem látok sok nőt hasonlókban rohangálni. Az a csíkos garbó nekem tök tetszene, de hiába próbálok megbarátkozni a crop fazonnal, nem megy, szeretem ha takarva van a hasam. Meg csak nekem nem logikus hosszú ujjú garbós felsőt rövidre csinálni? Most ezt milyen évszakban kéne hordani? És nem csak a Tezenisnél botlottam ilyenekbe, csak most az jutott eszembe hirtelen.

Úgy érzem hogy ilyen "semmi extra" ruhákat alig árulnak a boltok. És bármi tetszik színre vagy mintára, az tuti hogy vagy 100% poliészter, vagy rövid, vagy átlátszik teljesen. Titeket is zavarnak ezek a dolgok, vagy csak engem? Könnyen találtok magatoknak ruhákat?

(Ez nem egy ilyen "bezzeg a mai fiatalok miket hordanak" kérdés akart lenni, mert felőlem mindenki hordjon amit akar. Csak nem értem, hogy már tényleg mindenki szeret hasat meg melltartót villantani hogy szinte minden ruha ilyen?)



2023. aug. 23. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

"Úgy érzem hogy ilyen "semmi extra" ruhákat alig árulnak a boltok."

Nem árulnak? Bemész egy C&A-ba, és szinte meghalsz az unalomtól. Hegyekben tornyosul a "basic" portéka.

2023. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért a fast fashion boltjait nézed?

Én másfél éve a Mystic Day ruháit szerettem meg. Magyar márka és jó minőségű pamut ruhákat árul. Igaz, nem olcsó, én ezért is nézem az akcióikat.

Nézd meg, hátha megtetszik onnan valami.

2023. aug. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
2, a poliészter mióta pamut? Csak random két ruhára böktem rá kíváncsiságból, de mindkettő pamut-poliészter volt.
2023. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

#3

A ruha háromnegyede pamut. Csak szólok.

2023. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4, attól még nem lesz pamut, csak szólok! ;)

A 67 % pedig csak 2/3. 1/3-a műanyag.

És az ízlésességgel is vitatkozhatnánk. Kínaiban jobbat kapsz.

2023. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

#5

Nem mindenkinek adatik meg a minőségi jóízlés. Te is ide tartozol. Az elegancia nincs a véredben. 😉

2023. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
A tezenis fehernemubolt. Nyilván ilyet ad ki ha ilyen helyen keresed
2023. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be egy turiba.Ott sok féle márka van.Vagy a Mark &Spencernek vannak még sima,minőségi pamut felsői.

A Mystic Day-t én is szeretem.A Blue Naturnak is vannak jó felsői,szerintem pamut is akad.Vagy ott a Reserved.

2023. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
84%
Kérdező, teljesen együtt tudok veled érezni :D, en is nagyon nehezen találok magamra való ruhát, vagy olyat, amire azt mondom hogy "wow,ez tényleg passzol hozzám." Fekete és fehér basic darabokat hordok, nagy ritkán a H&M-ben, C&A-ban, turkálóban esetleg Sinsayben találok olyanokat, amik megfelelnek az ízlésemnek, és ahogy írtad is, nincs kint bennük a hasam. Farmerekből is nehezen találok rám valót, mert magas vagyok és általában rövid a száruk, hiába derékban jók. Meg egy csomó ilyen szaggatott, azt se szeretem.
2023. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
H&M vagy Reservedet javaslom. En mindig talalok ott izlesemnek megfelelot. Anyagban is jok (en a viszkozt preferalom). Csak jo osztalyon kell nezelodni :D
2023. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!