Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki huszonévesként 40-50...

Ciki huszonévesként 40-50 éves ruhákat hordani?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Abszolút nem. Sőt, sejteti, hogy saját stílusod lehet. Egyedi. Klassz
2023. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
én annak idején azt hordtam. semmi ciki. azt gondolták felnőttesebb vagyok, komolyabban közelítettek meg. tetszett.
2023. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen ciki dolog van az öltözködésben: ha feláldozod a személyes ízlésed azért, hogy boldog-boldogtalannak megfelelj.

A 40-50 éve varrt ruhák amúgy sokkal jobb minőségűek, mint a mostani tömeggyártott vackok, amik 3 mosás után már hordhatatlan rongyok.

Menő lenne, ha találnék valódi ‘70-es, ‘80-as dolgokat. De a vintage üzletekbe is csak pár éves darabok érkeznek.

2023. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dicséretes. Igazi környezettudatos magatartás. Én negyvenes vagyok, de nekem is vannak hasonló korú cuccaim. Mondjuk a nagyon régies fazonú dolgokat már nem hordom, de vannak pólók, pulóverek, amik a mostani divatba is beilleszthetők és szeretem is őket.
2023. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!