Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki lenne télen...

Szerintetek ciki lenne télen ilyet hordani?

Figyelt kérdés

A Covid alatt eleinte idegesített a maszkhordás, de aztán rájöttem milyen praktikusak tudnak lenni a a hidegben. Most találtam ezt az emagon.


[link]


Tudom kicsit hülye kérdés, de ti nem néznétek furán valakire, akit egy ilyenben látnátok az utcán?



2023. szept. 9. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Igen ciki
Nem ciki
Én is hordanám
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ígyis látok elég deformált egyént az utcán. Most eggyel több nem oszt, nem szoroz rajta.
2023. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Ilyenben bicikliztem télen, amikor még volt tél. Szerintem jó, bár csak úgy sétálni nem tudom, mennyire szükséges főleg a mostani langyos teleken.
2023. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 L.. István ***** válasza:
100%
Csak úgy az utcán hordani, hát...inkább nem. Szabadtéri sportokhoz teljesen jó. Bankba meg postára meg ilyen helyekre se nagyon menj be vele...
2023. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orrán az a lyuk gáz, de 10+ éve én is hasonlót akartam venni!
2023. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos megneznelek, es lehet elsonek fura lenne de en menonek tartanam es fiatalosnak.

lehet lesz aki lenezne hulyenek ennyiert, mert kisebb varosokban gyakori pl, de olyan is lesz akinek bejon.

szerintem ne erdekeljen mas velemenye 🙂

de vannak sokkal letisztultabb egyszerubbek ami olyan mint egy sal,kendo ha zavar hogy esetleg megneznek

2023. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Egyedül azért nem hordanám mert meggebednék benne. -15 fok alatt tök hasznos. De az ilyen mostani reggelente +2, +5 fokos telekben szétizzadnám magam benne. De ha ennyire fázós vagy, miért ne?!
2023. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olcsóbb és egyszerűbb felhúzni a sálad az arcod elé, én is azt szoktam ha hideg szél fúj.

De amúgy ez se “ciki”.

2023. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!