Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez kamu oldal lehet?

Ez kamu oldal lehet?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek, annyira hulyenek erzem magam.

Rendeltem egy polot a paromnak errol az oldalrol:

[link]

Levontak a penzt de semmi visszaigazolo emailt nem kaptam. Semmi telefonszam nincs kint csak uzenetet lehet irni.

Kezdek ketsegbe esni mert az utolso kis penzem koltottem el hogy a paromnak tudjak venni egy olyan polot amilyet szeretne.

Valaki ismeri ezt az oldalt?



2023. okt. 10. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

"A off-whitehungary.com nem foglalkozik kiskereskedelemmel és forgalmazással, hanem önálló weboldalként infrastruktúrát biztosít a webshopok termékkínálatának eléréséhez."


Majd innen-onnan összekopizott sablonos szövegekben pont az ellenkezőjét kommunikálja. Kapcsolat: lóf*sz, semmi konkrétum.


Akkor azt kéne megnézned, hogy pontosan kinek is fizettél. Ha a fenti állításuk igaz, akkor át kellett, hogy irányítsanak a konkrét kereskedő oldalára. Ha nem így történt, és pénzforgalom történt, akkor büdös a sajt.

Miért nem nézed meg alaposabban ha ismeretlen oldalról akarsz vásárolni?

Ez az oldal már 10 másodperc után is süt, hogy kamu

2023. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kamu. Kb minden ilyen XYHungary.com című oldal az. Plusz minden szó nagybetűvel kezdődik. A "kapcsolat" fül alatt se egy cím, se egy telefonszám, de még egy email cím sincs. Nem lehet utánvéttel fizetni. Ezek mind jelek, hogy kamu az egész.
2023. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Malwarebytes blokkolja is az oldalt.

Ahol nincsenek részletes elérhetőségek, a cég leírása adatokkal, csak egy üzenetablak, azt azonnal ott kell hagyni. A pénzedet nyugodtan elfelejtheted.

2023. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Megprobalom valahogy visszakapni a penzem. Revoluttal fizettem, talan ok tudnak segiteni, mert igaz hogy a penzem levonasra kerult, a tranzakcio fuggoben van ettol fuggetlenul.

2023. okt. 10. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerrel jársz
2023. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj meg, de hogy lehet egy ilyennek bedőlni? Azért ennyire nem vakítson már az OW igénye...Annyiszor elmondtuk már itt is, az ilyen oldalról nem fogsz eredetit kapni.
2023. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem ertek hozza. Paromnak ez az igenye, nekem kifejezetten csunya is. Csak megakartam lepni vele szulinapjan. En nem szeretem az utanveteles fizetest sehol, jobban szeretek elore utalni. Eddig mindig megkaptam a dolgokat, soha nem vagtak at semmivel, foleg nem oldalak.

De elismerem, hogy en vagyok naiv es hulye, de gondoltam milyen jo hogy lehet rendelni ilyet Magyarorszagrol. Mert pl a masik marka lett volna a Fendi. Azt meg csak kulfoldon lehet beszerezni, rendelni nem is lehet.

Banom mar egyebkent, jobban megerte volna ha vinteden vasarolok.

2023. okt. 10. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kellett volna rákérdezni :)
2023. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!