Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok,nők hány évesen kaptad...

Lányok,nők hány évesen kaptad az első igazán nőies ruhadarabodat?

Figyelt kérdés

És mi volt az?

Itt most nyilván valami "extrább" dologra gondolok mint -3évesen hosszú szoknya....bár van akinel az viszia primet.

De biztos van olyan amitől elfogott az igen nagylány vagyok érzés.



2023. okt. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos volt a családban egy szexuálisan abúzív, pedofil hajlamú valaki, szóval sosem kaptam ilyet, inkább nemtelennek, fiúsnak öltöztetett anyukám.


Amikor 16-17 évesen elkezdtem magamnak ruhákat venni, akkor lettek, de ezeknek is egy részét a szobám falain túl nem vehettem fel 🫤

2023. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Talán amikor az elsős évnyitóra válogattunk cipőt.

De qmikor 6.ban kaptam dekoltált felsőket(nem olyan nagyon durván) az is jó érzés volt. Habár mindig is lapos voltam de hát no.

2023. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem ruhadarab, de szerintem az első ilyen igazán "nagylány" dolog az első igazi magassarkú a legtöbb nőnél.

Vagyis én talán ezt tudom idesorolni, ruhadarabot nem kifejezetten tudnék mondani.

2023. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

10 éves koromtól elég koravén, nagymamás stílusom volt.

Szinte csak mell alatt szabott tunikákat vettem fel és kontyban hordtam a hajam csak azért, hogy komolyan vegyenek és inkább ezért zaklassanak, mint hogy túlsúlyos vagyok és nincs kihez szólnom szünetekben, mert vagy köpdöstek, dobáltak, vagy levegőnek néztek.

Hogy őszinte legyek, bár ne tettem volna, mert egyáltalán nem illett hozzám.

Egy kislánynak nem úgy kéne kinéznie általános iskolában, mint egy nyugalmazás előtt álló egyetemi tanár.

2023. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán 15? Egy barátnőm vett nekem egy csipkés crop topot, de sosem hordtam, más stílusom van.
2023. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Anyám konkrétan úgy öltöztetett gyerekkoromban, mint ahogy egy átlag 40 éves titkárnő öltözött a 90-es években. Félcipő, szövetnadrág, világos blúzok, szvetterek. A magassarkút 14 éves koromban kezdte erőltetni ünnepségekre, sem sok sikerrel. Ha jól emlékszem, 18 évesen vettem magamnak egy kockás, láncos szoknyát, ami tetszett és kifejezetten nőies volt, a mai napig megvan. Előtte 16 éves koromtól vehettem ruhát, mert akkor lett saját keresetem de csak egyszerű fekete farmert, tornacipőt és minta nélküli fekete felsőket hordtam.
2023. okt. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!