Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vehetek fel rövidebb blézert/...

Vehetek fel rövidebb blézert/ kardigánt a szalagavató ruhámhoz?

Figyelt kérdés
Tény, hogy fiús lány vagyok és még egy egyszerű egyberuhától is rosszul leszek néha. Mindig szívesebben vettem fel egy zakót, inget és nadrágot. Ráadásul azt sem viselem el ha kint van a vállam. Azonban egy blézer vagy kardigán már sokat segítene rajtam. Ez mennyire illő? Mindig is azt láttam, hogy kiegészítőket nem szokás felvenni.

2023. okt. 28. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miylen szalagavatós ruha? Fehér abroncsos? Mert ahhoz valóban nem vehetsz fel kardigánt. Léteznek hozzá fehér bolerók, de alapból választhatsz olyan modellt is, aminek van ujja.
2023. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik ruhára gondolsz? A kosztümre vagy a bálira?
2023. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
én mindig rossz szemmel nézem ha valaki képtelen beolvadni egy össztáncba. blézer, bolero, pelerin mind feltűnik a videón, ösztönösen rád esik az ember szeme és arra gondol, öntelt csaj, többnek képzeli magát, fel akar tűnni. miért ne lehetne a ruhának rövid, vagy feles ujja? az tök normális dolog. nem kell pántnélküli! ezerféle ujjas ruha van ami cseppet sem lóg ki! de blézer? igen, halál ciki.
dec. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
ja, azt hozzátenném, a napokban rengeteg szalagavatós videót néztem - mert imádom a táncokat - sose sehol senkin nem volt blézer, se egyéb ilyen. ujjas ruha igen, az teljesen oké.
dec. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!