Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elfogadott utcán...

Mennyire elfogadott utcán vagy hétvégi sétán a melegítő, akár susogós melegítő(modernebb susogós melegítőre gondolok, nem a 90-es évek beli bőszárú melegítőre) viselése?

Figyelt kérdés
Privátban is jöhet, ha nem szeretnétek ide írni.

2023. nov. 2. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Melegítő
Susogós melegítő
Farmer
18 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tom, engem úgy neveltek, hogy sportöltözet csak sportoláshoz. Én kb annyira nem érezném magam benne jól mintha pizsamában lennék.


De mondjuk ettõl még látom egy csomó emberen, szóval ha neked belefér, nem fognak megnézni benne, és nem te leszel az egyetlen.

2023. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nm fog furán nézni. Legalábbis rám soha nem néznek emiatt furán, amikor a koliból melegítőben megyek a Spárba, ami nekem 30 óra séta csak oda. Meg másokat is látok így mászkálni.
2023. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos teljesen elfogadott, pedig az sporthoz való.
2023. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem vennék fel ilyet nem, hogy az utcára kimenjek benne.

De nem vagyunk egyformák, ha tetszik és jól érzed magad benne, akkor ne foglalkozz más véleményével

2023. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Utcán senkit sem fog érdekelni. Ma már mindenki mindenhogy mászkál az utcán, szóval nem leszel fura jelenség.
2023. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan járkálnak benne, tehát ilyen szinten elfogadott. Sokak szerint meg nem illik, de mindenkinek amúgy sem lehet megfelelni.

Én igyekszem inkább farmerban utcára lépni, de ha úgy jön ki a lépés, akkor simán kimegyek a játszótérra vagy a Tescoba melegítőben is.

2023. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Háromcsíkos Adidas melegítő, tolod mellé a jó kis posztszovjet telepi hardbasst, és minden jó lesz.
2023. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem igénytelen, de elfogadott.
2023. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Klasszikusan két féle ember hordja: az aki totál lecsúszott és feladta az életet, meg az a típus aki magasról lesz@rja mindenki véleményét éli világát mintha 1983 lenne.
2023. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
9-es frakkot meg öltönyt kéne felvenni mindenhová, nem? Amúgy én is azt veszem fel, abban vagyok, ami kényelmes és tényleg nem érdekel mások nem tetsző véleménye. Valóban nem lehet és nem is óhajtok mindenki ízlésének megfelelni, de hogy egy melegítő közbotrányt okozna 2023-ban, azt egyáltalán nem hiszem.
2023. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!