Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolnak a fiatal nők?

Hol vásárolnak a fiatal nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 és 25 év közötti nő vagyok, és kiváncsi vagyok, hogy a korombeli nők honnan vásárolnak? Ezidáig H&M-ből vásároltam, egyetem mellett még ez is kissé drága most még nekem leginkább akciókban szoktam beszerezni pár darabot, de ezt is nagyon unom már, bershka, tally weijl, stradivarius úgy érzem ezeket már kinőttem, nem szeretnék tiniként öltözködni, egy H&M- mel hasonló árfekvésű üzletet keresnék, fontos hogy nőies darabokat áruljon mindenképp, nem a stílusaim ezek az adidas meg Nike sportos ruhák. Mellékesen xs-s ruhákat hordok, fekete fehér bézs színekben, az elegáns ruhákat szeretem, Vinted és társait nem szeretném, inkább hordok fast fashion ruhákat mint márkás használtat, és nagyon silány minőségű ruhákat sem szeretnék mint például shein. Inkább magyar oldalt részesítenék előnyben, de meghallgatok mást is. Köszönöm ha tudsz segíteni!



2023. nov. 10. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Piac
2023. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Reserved, Mohito
2023. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legjobban akkor jársz,ha akciókor végigjárod a boltokat,és a netet böngészed.Bár én idősebb vagyok,de kb 20 éve szinte ugyanazokat a márkákat hordom.Blue Nature,Envy,Mystic day,Reserved.Régen még rensix.Ezek drágák,de,ha végig nézed a honlapjukon a partneráruházakat,szokott lenni pár ezerért ruha.Nagy részük magyar,és tényleg drága lett mostanság,de nekem vannak 5-8 éves ruháim is,és én sokat hordom őket,mert nincs olyan sok ruhám.Annyi,hogy a Blue Naturnak nem mindegyik nadrágja tartós,de abból a fajta elasztikus anyagból más gyártó se csinál jobbat.
2023. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zara,New Yorker.
2023. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mango.
2023. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zara

Mango


Van xs meret!!

2023. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Shein, Bershka, Pull&Bear
dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!