Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Ti hordanátok? Illetve milyen árat tippelnétek neki, mennyit érne nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2023. nov. 14. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Ha bőr, akkor gondolom, 60 ezer minimum.

2023. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez férfi vagy női cipő?

Mindkét nemen jól tud kinézni, nekem tetszik. Én csak a színe miatt nem venném meg, nem annyira szeretem a barnát.

Egy 50 körülire tippelném az árát.

2023. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Orok divat.

Birkenstocn hures nemet cipogyarto. Csak igazi bor cipoi vannak. A papucsai kemenyej es nehezek. En azt se hordanam. Minosegi.


Ezr a bakancsot se. Kemeny a felsoresz is hiaba bor es kemeny a talp

Is meg nehez.

2023. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, bár nekem nem állna jól. Ha abból indulok ki, hogy egy szaros Mustang már 30 ezer körül mozog, akkor ez 50 körül lehet, de annyit nem adnék érte :D
2023. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Valóban Birkenstock.

Nekem tetszik…

Viszont 125.000 forint az ára és nem találtam róla értékeléseket…

Így nem tudom, hogy meg merjem e rendelni…

Főleg, hogy egy másik, 110.000 forintos cipőjükről a redditen elég rosszakat írnak:

[link]

2023. nov. 14. 10:19
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Eloben, felprobalva sem adnek 40 ezer forintnal tobbet cipore. Nemhogy rendelve
2023. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyáá :D Annyira semmilyen cipő nem lehet jó, hogy ennyi pénzt adjak érte... ember, ez csak egy ruhadarab, semmi több. Mennyi mindenre el lehet költeni 125.000 Ft-ot.
2023. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 forintot nem érne, már alapból a színe ronda, a talpáról meg ne is beszéljünk
2023. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6.


Ez valóban egy drága cipő, de ha mondjuk a megfelelő ápolás mellett évekig bírná, akkor nekem megérné…


Sajnos nagyon elszálltak a cipőárak a fogyasztói társadalom és konzumidiotizmus eredményeképp.

Például egy Nike Lunar Force télicipő is 68.000 forint, de a korombeliek megvesznek még ennél is sokkal drágább cipőket, amelyeknek csak egy része bőr, vagy “vegán bőr” (műbőr), amelyek egyáltalán nem minőségiek csak márkásak és divatosak. Hamar tönkre is mennek, ha nem úgy vigyáznak rájuk mint a hímestojásokra…


Viszont ha valami tényleg minőségi én szívesen fizetek érte sokat, az külön előny ha nem annyira mainstream, nincs annyira köztudatban a márka mint a Nike, karl lagerfeld, stb, mert akkor nagyobb rá az esély hogy valóban a minőséget fizetem meg és nem pedig a márkát…


Én azt gondolom hogy minden ami minőségi az drága lesz, meg kell fizetni, de nem minden minőségi is amit drágán adnak.


Így e szerint próbálok öltözködni, cipőt és ruhadarabokat keresgélni, de eddig nem igazán megy sajnos.

2023. nov. 14. 10:40
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hangsúlyozom még egyszer: nincs az a minőség, ami megér ennyi pénzt. Ha rendszeresen használod, sétálsz benne, tönkre fog menni, akármilyen drága is legyen. Én normális cipőket hordok, de 28 ezernél még sosem adtam érte többet, mert egyszerűen nem éri meg. A Nike cipők például nem tetszenek, de ha olyan cipőt látnék, ami valamiért annyira tetszik, hogy onnantól csak azt hordanám, akkor sem adnék érte 30 ezernél többet.
2023. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!