Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cosplay varratás esetén kb...

Cosplay varratás esetén kb mennyi költséggel kell számolni?

Figyelt kérdés
Van pár cosplayem de úgy gondoltam szeretnék végre nem venni és műszálasat hordani ezért fizetnék erre szakosodott embereknek, hogy készítsék el nekem a megfelelő anyagokból. (én már próbálkoztam és alap szinten tudok is varrni de mégse olyan könnyű és időigényes így elvetettem az öltetet, hogy én készítem) Pontosabban amikre gondoltam az egy Attack on titan köpeny és egy barna szintén aot-os kiskabát. Ezen kívül egy Kurapika cosplay a hunter x hunter ből (amit alá vesz fehér egyszerű ruhát azt nem készíttetném el). Nem fix összegekre gondoltam, hogy valahonnan találjátok ki, hanem, hogy aki ezzel foglalkozik vagy jártas ezekben a témákban az a saját tapasztalatai alapján úgy kb megtippelje a végösszeget, mennyi a minimum és mennyi lehet a maximum amit elkérnének érte.

nov. 27. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed egy varrónő munkadíját plusz beleszámolod ag anyagköltséget. Olcsó nem lesz, ha abból indulsz ki, hogy mennyi egy függöny beszegése, vagy egy nadrág felhajtása, ami kb 20 perc alatt megvan
nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem lesz olcsó, ráadásul valószínűleg nem is fogja bármelyik varroda elvállalni, mert "annyit nem tud elkérni érte, amennyi macera van vele" (ezt nekem mondta egy varrónő egyszer).

Csak javaslat: ahol nem mondják biztosra, hogy tényleg meg tudják csinálni, azokat ne is bízd meg vele, mert a végén kreálnak neked "valamit", ami úgy fog hasonlítani az általad kért ruhákra, mint zsiráf a hangversenyzongorára.

nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A köpeny szerintem még akár ki is jöhet egy 7-10 ezer forintból. Itt az anyagköltség fog sokat dobni.

A kabát viszont biztos hogy nem megúszós, legalább 25-30, de még több is akár.

nov. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 elfelejtettem említeni, hogy már kinéztem ki varrná meg, facebookra már töltötte fel műveit, több éve cosplay varrással foglalkozik és Kurapika ruháját is varrta már meg csak árat sehol sem látok és félek megkérdezni
nov. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!